Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Ez anorexia? Mit tegyek?

Ez anorexia? Mit tegyek?

Figyelt kérdés
A baj az, hogy nem érzem magam jól a bőrömben pedig mindenki azt mondja, hogy vékony vagyok. Hét közbe alig eszem, de hétvégén a szüleim miatt úgy csinálok mintha semmi bajom nem lenne.Ilyenkor néha elszabadul a pokol és rohamom lesz.És utàna bűntudatom van.

2015. ápr. 11. 14:10
 1/6 anonim válasza:

Szia,figyelj kérj segitséget attól akiben megbizol mondd el,hogy mit érzel

Én tudom milyen ez,ugyan igy voltam több mint fél éven keresztül 10kgot fogytam akkor de én depressziós is voltam és vágdostam is magam de te ideáig el ne juss,kérj segitséget mi hamarabb és fogadd el magad olyannak amilyen vagy nem szabad magad tönkretenni ilyenek miatt!!

2015. ápr. 11. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ez testképzavar, amit jó lenne kezeltetni, mielőtt komolyabb egészségkárosodásod lesz. Fordulj pszichológushoz.
2015. ápr. 11. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
Nem kéne színlelned előttük ezt muszáj lenne megoszztanod velük , hogy mit érzel. Számold ki a testtömeg indexedet!
2015. ápr. 11. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Nem kéne színlelned előttük - persze, aztán rángatnak pszichiáterhez, meg tömnek, ellenőrizgetnek... és közben TE vagy a hlye pitsa.


Mondd el olyasvalakinek, akiben bízol, és tudod, hogy segíeni fog, nem bszogatni.

2015. ápr. 11. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm. Igazatok van , de nem vagyok hüly pi*a
2015. ápr. 11. 15:22
 6/6 anonim ***** válasza:

Tudom, hogy nem vagy, ŐK gondolják így. Nálam legalábbis ez volt. :/


Utolsó vsz voltam :)

2015. ápr. 13. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!