Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Lányok, fura kérdés, de ti...

Lányok, fura kérdés, de ti mikor "esztek" sokat? (érzelmi okokból)

Figyelt kérdés
Tudom, fura a kérdés, de ti mikor szoktatok szokatlanul sokat enni? Milyen párkapcsolattal kapcsolatos érzelmek váltják ki belőletek? Tudom, hogy ez abszolút lányfüggő, de szeretnék szaglászni egy kicsit ebben a témában.
2015. ápr. 16. 16:54
 1/7 anonim válasza:
64%

én mikor menstruálok akkor példul falom a csokit :D

meg igy unalomból is eszek.. néha :D

2015. ápr. 16. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
én állandóan sokat eszek. amikor nagyon letargikus vagyok akkor talán kevesebbet. még nem figyeltem, csak mások mondják, hogy állandóan eszem. azt figyeltem meg, hogy itthon napokig elvagyok kaja nélkül, de ha máshol vagyok akkor meg ismét csak eszek megállás nélkül
2015. ápr. 16. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
56%

Csak mensi előtt, de akkor rémes... :-(

Érzelmi okokból nem leszek falánk, csak ez a hormonális dolog.

2015. ápr. 16. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
56%
Érzelmi okokból nem szoktam sokat enni, sőt, ha ideges vagoyk, akkor szinte alig bírok enni. Rám a telihold van hatással, olyankor falánk leszek.
2015. ápr. 16. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Ha boldog vagyok sokat eszem, ha szerelmes vagyok talán még többet. Mielőtt megjön akkor talán inkább hisztisebb vagyok de nem hiszem hogy többet ennék. Viszont stresszhelyzetben vagy ha szomorú vagyok képes vagyok pár falattal meglenni egész nap.
2015. ápr. 16. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
56%

Mensi előtt sokat eszek, közben meg folyamatosan kívánom az édességet.

Érzelmi, párkapcsolati ok miatt nem szoktam.

2015. ápr. 16. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Néha éhesebb vagyok, az ember ugye nem gép, de érzelmek vagy hormonok miatt még semmi effélét nem tapasztaltam. Nincs olyan dolog, ami miatt tipikusan többet eszem, még a mozgás sem az, képes vagyok fagyban teljesítménytúrázás napján kb. annyit enni, mint máskor...

Extrém stressz esetén le tud esni az étvágyam (de ahhoz már kegyetlenül durva helyzet kell), de a testem akkor is jelez, hogy étel kell neki, betegen is ugyanúgy eszem... Úgyhogy nem tudok semmi ilyesmit mondani.

2015. ápr. 16. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!