Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Eszem ha ideges vagyok ha...

Eszem ha ideges vagyok ha szomorú vagyok! Hogy szokjak le erről?

Figyelt kérdés
2011. febr. 4. 15:03
 1/7 anonim válasza:
Szerintem próbálj meg rágózni helyette. Vegyél valami olyan rágót, aminek finom íze van, de nincs benne cukor. Így eszel is valamit meg nem is... Próbáld ki, hátha beválik!
2011. febr. 4. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Ezt hívják akaraterőnek!
2011. febr. 4. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Találj vmi olyan foglalatosságot amiben örömödet leled.kevesebbszer leszel ideges és szomorú.
2011. febr. 6. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
Sajnos nekem is ez a baj... :(
2011. febr. 6. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
Ne egyél hanem igyál helyette...na nem az alkoholra gondolok, hanem 1 pohár tejre lassan iszogatva vagy bögrés levesre (maggi, knorr)vagy teát főzni, én így szoktam le erről az evési problémáról, de én csak akkor ettem többet, ha ideges voltam, ha szomorú, akkor sosem, inkább a neten szörföltem, az megnyugtatott, de ha nagyon ideges voltam, akkor már nem tudtam koncentrálni, kellett a forró citromos tea vagy a bögrés leves....
2011. febr. 7. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
igen, akaraterő. takaríts evés helyett.
2011. febr. 7. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

Sokan jönnek az akaraterővel*, én megfordítom: próbálj minél tartalmasabb, teljesebb életet élni, hogy ne kelljen evéssel kompenzálni.



*biztos úgy gondolják, hogy: "ja szomorú az lehetsz, az természetes, de ha le akarod vezetni, akkor egy akaratgyenge valaki vagy" Én meg azt mondom: próbáld a szomorúság okait megszüntetni.

2011. febr. 7. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!