Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Állandóan éhes vagyok! Javasol...

Állandóan éhes vagyok! Javasolnátok valamit? (bővebben lent)

Figyelt kérdés

Ahogy ettem, kb. fél óra múlva már megint ehetnékem van. Eddig ez így nem lett volna baj, de most kezdett meglátszani rajtam a sok zabálás.

Eddig szép,lapos hasam volt, de most egyre kezdett ''zsírosodni''. Még nem vészes, nem tartom kövérnek magam, vagy ilyesmi csak idegesít. Suliban megiszom a másfél liter vizet, de aztán, ha hazaértem, már estig maximum fél litret.

Heti kétszer karatézom.

Valamit javasolnátok?Ha egyszer-kétszer úsznék hetente?


16/L



2015. máj. 3. 18:47
 1/3 anonim ***** válasza:
Szerintem meg kellen vizsgálni, milyen élelmiszereket eszel és az alapján tudna egy szekértő valamit hozzászólni.
2015. máj. 3. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Miket eszel s mennyit? Mert ha keveset és inkább szénhidrátosabban, különös tekintettel a gyorsakra, akkor kevésbé meglepő a dolog. S egyénfüggő, ki mivel s mennyivel lakik jól.
2015. máj. 3. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Valószínűleg a sok szénhidrát, glutén, esetleg tejtermékek rád sincsenek jó hatással. Valószínűleg a karate edzők sem szoktak étkezési tanácsokat adni (szerintem egyébként menj el boxolni, nem bántásból írom, de a karaténak mint mozgás semmi értelme, elpazarlod a tehetségedet. én is elpazaroltam, ha valamit tanulni szeretnél, egy nőnek jár az önvédelem, válts)


Nyugati étrend mellett a vércukorszint ingadozás és a túlzott éhség eléggé jellemző. Ha nem lenne jellemző, kevesebb ember hízna el.


Szerintem zöldség-hús étrendet kövess, szénhidrátnak max. kis mennyiségben rizs, gluténmentes cuccok lennének elfogadhatók. Elfogadhatók, ha nem éhezel meg utánuk nagyon. A kiadós, zsíros étkezések sok zöldséggel és igen, hússal vagy tojással tehát alapvetően fehérjével, általában segítenek hosszú órákra jóllakni. El is látják a szervezetet tápanyagokkal, stabilabb vércukorszint (és inzulinszint) mellett.

2015. máj. 4. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!