Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » 155cm magas vagyok és 55kg...

155cm magas vagyok és 55kg körül mozgom. Úgy érzem, hogy van rajtam súlyfölösleg és szeretném leadni valami zsírégető edzéssel, amellett, hogy sokszor eszem sokat, mert mindig éhes vagyok. Ti mit javasolnátok nekem?

Figyelt kérdés
Szerintetek tényleg sok a súlyom? Rövid időn belül hogyan lehetne leadni a zsírréteget, majd izomréteget kialakítani helyette?
2013. márc. 9. 16:01
 1/3 anonim ***** válasza:

Zsírvesztést diétával, ilyenkor nincs izomépítés, ez 2 külön szakaszban működik, szálkásítás (ez a zsírvesztés, minimális izomvesztéssel) és tömegnövelés (izomnövelés minimális zsírgyarapítással). A kettőnél a súlyzós edzés nem változik, diétánál érdemes aerob edzést beiktatni, a fő hangsúly az étrenden van, ez a 2 közötti leglényegesebb különbség.


Szálkásításhoz: [link]

2013. márc. 9. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Attól is függ, hogy hány éves vagy. Én meg 154 cm vagyok és 48 kiló, de én is szeretnék pár kilót leadni, csak még 13 éves vagyok, igy nem nagyon szeretnék fogyókúrákba kezdeni, de ha Te pl. már nem fejlődsz akkor komoly fogyókúrába is kezdhetnél. De én már ezzel ledobtam 2 kg-ot: semmi édesség, víz vagy (édesített)ásványvíz, rengeteg zöldség, pici gyümölcs, kenyeret alig eszem, és húst is köret nélkül, zöldséggel eszem. És minden étkezés előtt 10 korty víz. Ja, és focizom is.
2013. márc. 9. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
16 éves vagyok.
2013. márc. 9. 16:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!