Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Ez hogyan lehetséges?

Ez hogyan lehetséges?

Figyelt kérdés

2014.novembere óta diétázom (mozgás, kalóriaszámlálás) és mindig nagyon komolyan vettem a táplálkozás részét. Olyan sokszor fordult elő, hogy edzést kihagytam, viszont soha nem adtam be a derekamat az "egy falattól semmi bajod nem lesz", "néha kell bűnözni" szövegeknek.

Sikerült leadnom kerek 20 kilót ( mikor kezdtem 80 voltam most pedig 60).

Viszont most először hosszú hétvége és anyák napja alkalmából először bűnöztem és úgy ettem, mint a fogyókúrám előtt. Csütörtök reggel megmértem magamat, 60 kg voltam. Aztán pénteken tényleg bűnöztem...mentünk fagyizóba ettem fagyit, tortát, sós sütit is, gyrost ebédre. Másnap reggel megint ráálltam a mérlegre, igaz nem voltam wc-n, akkor már 62 voltam. Elég furcsának találtam, de nem foglalkoztam vele, mondván, hogy nem voltam még wc-n. Aztán szombaton ettem a diétámnak megfelelően, számoltam a kalóriákat, mindent szokásos módon. De vasárnap(tegnap) volt Anyák napja, ilyenkor mindig sütök valamit édesanyámnak,nagymamámnak és nálunk ez mindig hagyomány, hogy ilyenkor együtt leülünk és eszünk... Úgyhogy ettem velük én is tortát, sütit mindent meg utána még fehér kenyeret is...:/

Aztán ma már nem bűnöztem, ettem, úgy ahogyan sikerült lefogynom. Kétszer is voltan ma wc-n és tudom, hogy van a hasamban még étel meg nap vége van, sőt szénsavasat ittam, de akkor is meglepett, hogy a mérleg 65 kg-t mutatott.

Ez lehetséges? Ennyi idő alatt ennyit felszedni? Barátaim azt mondták, hogy egyáltalán nem látszik, szóval csak a mérleg mutatja, de ez éppen elég nekem, hogy kétségbe essem. Csak nem szeretnék most elbukni, mert már majdnem megvolt az a súly, amit szerettem volna elérni és most nem tudom, hogyan tovább....



2015. máj. 4. 19:17
 1/1 anonim ***** válasza:
Nyilván nem híztál kilókat napok alatt. Lehet, hogy összejöttek a dolgok, glikogénraktárak töltöttsége, salakanyag, pont most tart vissza vizet a tested (a glikogénraktáraktól függetlenül)... Ha nem reggel méred, az is kilókat tud jelenteni... Térj vissza a diétás táplálkozásodra és légy még pár napig türelemmel!
2015. máj. 4. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!