Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Mennyi idő alatt tudnám a...

L.D.C. kérdése:

Mennyi idő alatt tudnám a hasam kockásra edzeni? Egy ideig edzettem rá de abbahagytam mert nem láttam valami nagy változást és azért látszik pár kocka de ki akarom gyúrni rendesen valami edzés forma vagy tervet tudtok mondani?

Figyelt kérdés
44,4 kg vagyok és 15 éves/fiú jó lenne ha tudnátok nekem valami tervet összeállítani , emellett focizok és szoktam a hasamra gyúrni. Körülbelül egy hónap alatt ki tudnám edzeni? Az se lenne baj ha tovább tartana.

2014. nov. 14. 19:15
 1/6 anonim ***** válasza:
83%

15 évesen 44kg? :o

Először is egy groteszk változtatás az étrenden, neked kőkemény TÖMEGNÖVELŐ étrend kell!

Én 10-11 éves koromban voltam 44kg...

2014. nov. 14. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
ne lepődj meg a 44 kilóm, focista a kérdező..
2014. nov. 14. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
*kilón
2014. nov. 14. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

44kg XD

Ne kockás hasat akarj hanem emberi tömeget először.

2014. nov. 14. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

ember ha már elkezdett látszani akkor miért hagytad abba?

figyelj oda az étrendedre!!!! egyél sok csirkét,rizset neked híznod KELL! és ha rendesen edzel és eszel is hidd el nagyon durva kocka hasad lehet.

2014. nov. 17. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat tudom hogy kevés a 44 kg fogytam vagy 5 kg-t. Az étrenden tényleg változtatni kéne, és az egyik válaszoló el találta tényleg focizok. Azért köszi mindent.!
2014. nov. 17. 21:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!