Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Segítség! Nagyon vékony...

Segítség! Nagyon vékony vagyok, mit tegyek? 15/F

Figyelt kérdés
Vékony testalkatom van, és hiába eszek a kezem mintha egy darab bot lenne, osztálytársam el is tudná simán törni. Kérlek segítsetek, mit kéne csinálnom, vagy mit kéne edzenem, ennem, hogy jobb vastagabb legyen a karom, vagy hogy hízzak? Köszönöm szépen előre is.

2015. máj. 15. 22:15
 1/6 anonim ***** válasza:
Ha nem megy a hízás, hordj bővebb ruhákat, az majd attól egy picit teltebbnek látszol. Én is ilyen genetikát örököltem:c
2015. máj. 15. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
-az*
2015. máj. 15. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
Nektek azzal van bajotok hogy túl vékonyak vagytok?:0 bezzeg mi lányok.. Na de ez nem fontos. Hogyha nem akarod hogy masok vékonynak lássanak járj kondizni . Az biztos fog segíteni, és egyél még jó sokat melléje.
2015. máj. 15. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Én is lány vagyok #3-as:D

Első-második válaszoló voltam.

2015. máj. 16. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
1#-2#-4# De ha lány vagy miért akarsz meghízni? Legtöbb lánynak az a bja ,hogy kövér és arra vágyik h bármit ehessen bármikor és ne hízzon el.
2015. máj. 16. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
A gond azzal van, hogy hízni (szándékosan) sokkal nehezebb, mint fogyni. Ez tény, nem is vita tárgya. A bátyám is elég vékony volt, elkezdte inni a Biotech egy porát, mellé még edzeget is, de csak otthon, saját súllyal, meg néhány súlyzóval. Olyan alakja lett, hogy csorgatják a nők a nyálukat utána. Szerintem nagyon jól néz ki. Ez a por 8-9 ezer körül van, de 2 hónapra elég neki. 1 nap egyszer issza, akkor 3 dl. De hősiesen meg kell inni minden nap. Sok sikert!!!
2015. máj. 30. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!