Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Mi a bajom (talán szalmonella)...

Mi a bajom (talán szalmonella)? Tegnap grilleztünk a szabadba és a húsok (csirkemell, mustáros tarja) nem voltak teljesen szárazra sütve?

Figyelt kérdés

A pedig szerintem lázas vagyok. Első dolgom az volt hogy ráültem a wc-re és kifostam magamat. A széklet színe barna volt,semmilyen színbeli eltérés nem látszott(a kemény állagúhoz képest). Miután kiürítettem magamat megkönnyebbülés érzése fogott el és mintha kicsit jobban érezném magamat(tudniillik most történik ez velem. Elég sokat ettem tegnap,salátával és rizzsel ettük

Utána volt egy répatorta(3tojásos tészta voltaz alapja) is amiben mascarponés vanília krém volt. Ezt 2 órán keresztül a szabadban tároltuk árnyékos helyen. Ezen kívül reggelire ettem babos húsos spagettit ,majd kicsit később a mélyhűtőből kivett már felbontott Füstli virslit. Mi a búbánat van velem? Máskor nem volt ilyen velem. 18/F



2015. máj. 31. 06:31
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Az volna a csoda, ha ekkora zabálást megúsznál rosszullét nélkül.
2015. máj. 31. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Ezek szerint tegnap már tisztességgel "telezabáltad" magad minden olyan kajával, amihez valójában nincs a gyomrod hozzászokva.

Ehhez ma reggel még jött a "babos húsos spagetti + mélyhűtőből kivett, már felbontott !!! Füstli virsli"...


fogd vissza magad!! először is igyál langyosra hűtött kamilla-teát jó citromosan, másrészt ne egyél csak kekszet, pirítós kenyeret, esetleg hajában főtt krumplit, keményre főtt tojás sárgáját...

majd kitisztul a gyomrod teljesen ezektől az össze-vissza evett mindenségtől, holnap már egy kicsit bátrabban ehetsz, de akkor is csak nagyon óvatosan!

2015. máj. 31. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Túletted magad, és össze-vissza ettél mindent, örülj neki, hogy alul jött ki és nem felül.
2015. máj. 31. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat. Még annyi hogy most mértem.lázat:38,3 fok. Szalmonellához van e köze?
2015. máj. 31. 13:08
 5/5 anonim ***** válasza:

[link]


Itt vannak a tünetek!

Egyébként a szalmonella fertőző betegség, ha valóban erre alapos okod van, mielőbb menj orvoshoz, és ne fertőzd otthon a családod-szeretteid tagjait!


Másrészt, ha a család többi tagja is hasonló gondokkal küzd, akkor lehet alaposan gyanakodni a szalmonella betegségre, hiszen mindenki azokból a kajákból evett, amikből te is!


Ha őnáluk ezek a tünetek nem jelentkeztek, akkor csak te ettél többet, mint amit a gyomrod-szervezeted elégségesnek ítélt, így néhány nap kímélő étkezéssel, helyre is hozható!!!

2015. máj. 31. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!