Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Csirkemellre van valami...

Csirkemellre van valami gyorsan elkészíthető, egyszerű, finom ötletetek?

Figyelt kérdés
van 1 kiló csirkemellem, csak ötletem nincs hogy hogy csináljam meg, nektek van? 14/f

2015. máj. 13. 19:33
 1/4 anonim válasza:
19%
Kockazz fel burgonyat fozd meg vizben naturon majd amikor kiveszed sozd meg es a vizbe tehetsz esetleg kicsire vagott hagymat,hogy izt adjon tegyel bele petrezselymet amikor a vizben fol.Miutan keszlett a burgonya a csirkemellel foglalkozz tedd a serpenyobe adj hozza egy nagyon keves olajat ha van egy kis paprikaporod nyugodtan szorhatsz ra de ne sokat! sajat vizeben fozd meg a csirkemellett fedd le a serpenyot amig parolod. ez kb 2-30 perc majd vagj nagyobb szeletre annyi sajtot amennyivel be tudsz fedni egy cseirkemellt. tehat az egesz egy naturburgonyas sajtos paprikascsirke.
2015. máj. 13. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
22%
Persze,ha felgyujtanad a hazat inkabb vard meg anyut majd o elkesziti!
2015. máj. 13. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
En serpenyoben, keves olajon szoktam, izles szerint fuszerezve (nekem nagyon bejon a borsos es a bazsalikomos peldaul).
2015. máj. 13. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Vékony csíkokra szeld fel, mint a szalma-krumplit. Forgasd lisztbe, és utána bő olajban/zsírban süsd meg. Lapáttal kavarj bele, hogy valóban átsüljenek.

Ehhez süthetsz szalma-krumplit, percek alatt kész a kajád!

2015. máj. 14. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!