Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Egy nyár alatt le lehet...

Egy nyár alatt le lehet fogyni 110 kilóból olyan 80-85 kilóra diétával és edzéssel?

Figyelt kérdés

2015. máj. 31. 13:50
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
nagyon kemény edzéssel, diétával igen, de ne állj neki orvosi felügyelet és személyi edző nélkül!
2015. máj. 31. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 A kérdező kommentje:
Hmm... Minek az orvos?
2015. máj. 31. 14:01
 3/20 anonim ***** válasza:

Szerintem igen, habár 3 hónap elég rövid határidő.. Óvatosan az edzéssel, mert viszonylag nagy túlsúlyosod van. Kezd gyors gyaloglással, biciklizéssel, egy szóval olyan sportokkal, amik kímélik az izületeidet.

Szerintem az első válaszoló a(z esetleges) drasztikus diéta miatt javasolja az orvosi felügyeletet. Egy hozzátértő dietetikus tényleg össze tud állítani számodra egy megfelelő étrendet.

2015. máj. 31. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
Nem igazán reális cél. 0,5-1 kg heti fogyás elérhető egészségesen, ennyit szoktam javasolni. Az első pár kiló gyorsan leugrok, szóval azt mondanám, hogy optimális esetben, egy normális diétával és testmozgással 90-95 környékére le tudsz menni, de ez sem biztos.
2015. máj. 31. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 A kérdező kommentje:
Pedig jó lenne lefogyni mert nem vagyok a nők álma...
2015. máj. 31. 14:38
 6/20 anonim ***** válasza:

orvos 2 dolog miatt kell:

1) drasztikus fogyás megterhelő a szervezetnek, nem árt hetente-2 hetente ellenőriztetni magad pl keringésed

2) ha nem követi a bőröd a fogyás ütemét és van orvosi felügyelet, akkor a plasztikai műtét tb alapon elvégezhető

2015. máj. 31. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 A kérdező kommentje:
Ó... Nem kell itt arra gondolni hogy eggyik napról a másikra 5 kilókat fogyok hanem szépen lassan... Úgy meg csak szokja a szervezet... Nem?
2015. máj. 31. 15:12
 8/20 kergabb válasza:
Biztosan le lehet, de nagyon megterhelőnek hangzik. Lehet hosszabb időintervallumot kéne kiszemelni.
2015. máj. 31. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
egy nyár az sacc per kb 90 nap, ez alatt te akarsz fogyni 25-30 kg-ot, vagyis több, mint 2 kg-ot hetente, ez minden csak nem lassú fogyás
2015. máj. 31. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:

Ezt a 30 kiló fölösleget három hónap alatt szedted magadra?

Érdekes, hogy jobban bíznak az emberek a rövid távú fogyásban, mint a hosszú távúban. Három hónap alatt 30 kiló? Miért ne? De egy-másfél év alatt? Na ne már!?

2015. jún. 3. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!