Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Undorodom az ételektől, már...

Undorodom az ételektől, már az evés gondolatától is rosszul vagyok, mit csináljak?

Figyelt kérdés

Mindig is votlak önértékelési problémáim, testképzavarom, de ez most nekem is sok. Kb 2 hete elkaptam a calici vírust, alig ettem valamit, koplalnom kellett. Ez pár nap alatt elmúlt, de azóta nem tudok enni. Ahogy az evésre gondolok hányingerem lesz (pedig éhes vagyok, de azonnal elfog a hányinger). Ha elkezdek enni, akkor egy-két falatnál nem eszem többet, mert nem tudok, majd evés után gombóc van a torkomban, mintha hánynom kéne... Alig eszem, alig iszom, emiatt székrekedésem van, a gyomrom meg nagyon fáj (sajnos nekem a stressz is így mutatkozik meg, minden a gyomromra megy rá),de nem tudom mit tehetnék. Közben az meg tetszik, hogy fogyok, mert nem szeretem a testem, pedig a méreteim alapján (160 cm, 46 kg) nem kéne rosszul éreznem magam a bőrömben. Segítsetek légyszíves, mert félek, hogy ez el fog fajulni!

17/L


2015. jún. 5. 13:17
 1/1 anonim ***** válasza:

Calici vírus után nem meglepő, de majd elmúlik.


Próbálj enni finom ételeket, amit szeretsz pl: csoki

2015. jún. 5. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!