Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Heti 2 kiló csirkemell sok?

Heti 2 kiló csirkemell sok?

Figyelt kérdés
kondizok és ennyit szükséges bevinnem. olvastam hogy köszvény kialakulhat sok hús fogyasztásakor (főleg vöröshúsnál), de mi számít soknak?

2015. jún. 6. 21:00
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Miért nem eszel más húst is vagy legalább csirkecombot? Csak mese, hogy a csirkemell olyan nagyon egészséges. Egyszerűen divat lett.
2015. jún. 6. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Próbáld meg egy részét lecserélni halra és esetleg babra, lencsére. Néha ehetsz helyette pulykát, kacsát, libát is, csak a változatosság miatt. Én kicsit sokallom így töményen, de persze az nem jelenti azt, hogy mindenki köszvényes lesz két kiló hústól, csak max. könnyebben előfordulhat. De ugyanígy a vastagbélrák is ha a sok hús mellett nem eszünk elég rostot és ezeket nem rágjuk meg alaposan.
2015. jún. 6. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Nme sok, csak unalmas.

Egyél halat, ha nem akarsz vörös húst.

2015. jún. 6. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Ên 3 nap alatt benyomok két kilót. A csirke ráadásul NEM vörös hús.
2015. jún. 6. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
én mindenféle kondizás nélkül eszek 2-3 kg húst egy héten...
2015. jún. 6. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 Szintiszoli123 ***** válasza:

Nem sok. Akkor elég, ha 41 kg vagy.

Ha több vagy, több kéne (feltéve, hogy csak csirkemellből fedezed a fehérjeszükségleted).

2015. jún. 7. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 snapsz94 ***** válasza:
mert hülye tyúk vag azért.
2015. júl. 5. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!