Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Ki mit szól ehhez, hogy látja...

Ki mit szól ehhez, hogy látja a dolgot?

Figyelt kérdés

Mióta ezt elolvastam,el gondolkodtam,vajon meddig fogok élni,vajon így van teljes mértékben,ahogy itt le van írva,vajon a hús evés is egy hazugság,egyre jobban aggódom mi lesz az életemmel,szenvdedések közepedte dobom fel a talpam,vagy én is csak egy idióta leszek a többi közül aki betegségek közepedte fogja el szenvedni az élete hátralevő részt?


"Bizony meg. Apám e-mailje és leveles szekrénye tele van a betegei által küldött - írt - köszönőlevelekkel. Számos országból írnak neki és keresik meg, még Amerikából is kezelt, kinti magyarokat. Ez pedig azt mutatja, hogy módszere hatékony. A desztillált víz nem méreg, - ahogy itt azt próbálta néhány volt tag beállítani - ugyanis attól jobb méregtelenítő nincs. Nem mos ki semmit a szervezetből, HA!! - pótoljuk a vitaminokat, és a szerves!! - ásványokat. Azonban minden oda nem való mérget eltávolít a testből. Szerves ásványokat és minőségi vitaminokat szedni kell - ezt leírtam korábban is - mert az étellel ma már képtelenség bevinni a szükséges mennyiséget. Az emberi testnek, minimum 50-70 féle vitaminra és ásványi anyagra van szüksége ahhoz, hogy optimálisan működhessen. Ezt ma, gyakorlatilag lehetetlen bejuttatni hagyományos táplálkozással. Ez látszik is: annyi daganatos beteg van ma hazánkban, hogy alig győzzük felvilágosítani őket, hogyan tudnak javítani a helyzetükön. Nem lehetetlen, de aki nem akarja látni, hogy mi folyik körülötte, az el is fogja szenvedni a következményeit. Ellentétben az egyik kommentelő véleményével: igenis regeneráló hatása van a kiemelt nyers kosztnak. Számos betegséget legyőz, és nagyban javítja a fizikai kondíciót is. Mindenki étkezzen belátása szerint, de mi azt látjuk, hogy egy-egy betegünk, mikor - tanácsunkra - kiiktatja a hústermékeket az addigi étrendjéből, akkor viszonylag hamar meg is gyógyul. Ez csupán egy szelete az egészségtudatos életnek, nem ezzel kezdődik, és nem is itt ér véget. Ez egy kőkemény tanulási folyamat, melynek sok aspektusa van. Az átlag lakosságnak csupán homályos fogalmai vannak csak arról milyen biokémiai veszélyek leselkednek rájuk a modern korban, vagy éppen semmilyen fogalmai sincsenek. Én hosszú éjjeleket nem tudtam aludni, mikor összeállt a fejemben a kép, amit apám évek óta mond: "irtanak minket, ölnek minket, - minden eszközzel - mérgeznek minket, és hatalmas méretekben hülyítenek közben. "Birkásítják" a lakosságot és elhitetik az emberekkel, hogy minden jó így, ahogy van. Hát nem jó. Semmi nem jó. A hivatalos táplálkozási tanácsok 80-90%-ban hazugságok, megvezetések, ferdítések, féligazságok és átfedések. Mikor ez összeállt a fejemben, nagyon rosszul voltam, napokig.....és azon töprengtem: "Istenem!! hogyan fogjuk ezt elmondani az embereknek?!!"......"


2015. jún. 13. 23:08
 1/9 anonim ***** válasza:
Az ember minden evő.
2015. jún. 13. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Az emberek régen is ettek húst és minden egyéb mást, mégsem volt ennyi rákos beteg, máshol kell keresni az okokat.

Levegőszennyezettség, sok stressz, immunrendszer gyengesége, transzzsírok, élelmiszerben káros adalékanyagok, vegyszerek, stb., ezekre nem gondolsz?

2015. jún. 14. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
De gondolok,csak a fenti gondolatot aki írta,annak az apja állítólag magyarországon a leghíresebb természet gyógyász és a fickó is tanul mindenfélét.
2015. jún. 14. 08:43
 4/9 anonim ***** válasza:
Bla-bla-bla. A természetgyógyász meg a másik birka szemlélet követő, és terjesztő ennyit erről.
2015. jún. 14. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Hát nem tudom,azért biztos mondanak jót is
2015. jún. 15. 01:17
 6/9 A kérdező kommentje:
Olyankor gondolkodtam el,hogy vajon meddig élek és ,hogy mikor azt mondták az emberi csontváz és az agy képes lenne 130,vagy 150 évig is kibírni.
2015. jún. 15. 01:18
 7/9 anonim ***** válasza:
A csontváz és az agy, de a tested meddig bírja ?
2015. jún. 15. 06:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Mondjuk igen,van magyarországon 115 éves asszony nagyon jó állapotba még maga csinál mindent,meg van még pár 100 hoz közeli vagy 100 éves feletti,csak kevés és melyik milyen állapotban van.
2015. jún. 15. 10:28
 9/9 A kérdező kommentje:
A természet gyógyász azt mondogatta,hogy ő még 100 éves korában is tökéletes állapotban lesz a saját módszerével,sőt még ki tudja mondta viccesen 200 évet is megéli lehet.
2015. jún. 15. 10:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!