Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Hogyan készüljek fel mentálisa...

Hogyan készüljek fel mentálisan az edzésre/diétára?

Figyelt kérdés
Hétfőtől akarok elkezdeni konditerembe járni+ szálkásítani. Eddig is jártam, de "szabálytalanul", egyszer mentem, egyszer nem, és a diétát sem tudtam betartani elég gyakran, így mindig feladtam, majd előröl kezdtem. A diétánál is úgy voltam, hogy a nap feléig meg tudtam csinálni, aztán elkezdtem zabálni össze vissza mindent. Hétfőtől el akarom újra kezdeni, de fel akarok rá mentálisan készülni, hogy végig tudjam csinálni. Tapasztalatokat, tippeket tudnátok adni?

2015. jún. 19. 18:55
 1/2 anonim ***** válasza:
Egy kis motiváció. Pl: nezegess izmos csavokat vsgy minden het vegen egyel vmi edesseget amit nagyon szeretsz, ha megcsinaltad azt a hetet.
2015. jún. 19. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

A zabálás az összetett dolog is lehet... Lehet, hogy tisztán fejben kell rendbetenned, de ha nem megfelelően eszel, lehet, hogy teljesen természetes fizikai reakció, a testednek túlságosan hiányzik valami...

Évekig képtelen voltam keveset enni (kevés alatt egy rendes kis kalóriadeficitet értek), nem vagyok az, aki akaraterővel elfojtja a teste vágyait s ha mégis megtörtént néha véletlenül, mert elfoglalt voltam, rosszul lettem kicsit. Pedig semmi nagyon durvát nem csináltam, míg mások gyakran megteszik. De a megfelelő étrenddel minden sokkal könnyebben megy.


A rendszeres edzést nem tudom, hogyan oldja meg az ember, én évek óta nem tudom rávenni magam, pedig tudom, hogy kell, igen passzív életkorszakban vagyok. De nem adom fel.

2015. jún. 19. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!