Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Hogyan kezdjek el diétázni,...

Mrs bloom kérdése:

Hogyan kezdjek el diétázni, formásítani? (többi lent)

Figyelt kérdés

Formásodni szeretnék.

45 kiló vagyok 153 cm és 14 éves lány.

Diéta is kell hozzá ? Járjak le edzőterembe vagy vegyek otthonra lábsúlyt ilyesmi?!..

Előre köszi a válaszokat.



2015. jún. 30. 19:23
 1/4 anonim válasza:
Ez az alkatodtól függ. Nekem pl. a futás, biciklizés segít, ha fogyni szeretnék, és nem szoktam enni 7 után. Elvileg így is lehet leadni pár kilót.. Szerintem a lábsúlytól erősebb leszel, nem vékonyabb, és az izmok nehezek, vagyis ettől még a súlyod is nőhet.. de a zsír előbb-utóbb leég. Szerintem próbáld ki ezt a ,,nem eszek 6/7 után"-módszert, mert kibírható, és nekem hasznos is.
2015. jún. 30. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Kilót nem akarok leadni . És vékonyabb sem szeretnék lenni. Csak formásabb.
2015. jún. 30. 19:52
 3/4 anonim ***** válasza:

dietazni formasitani, ket teljesen kulonbozo dolog


formasitani ugy tudsz ha dolgoztatod az izmaidat, tudod amik a testeden vannak

pl. elkezdesz guggolasokat csinalni es a quadricepszed elkezd kemenyedni ennek eredmenyekent a felette levo bor feszesebb lesz, formalodsz


14 evesen meg gyerek vagy es fejlodesben, ugyhogy ne kezdjel eszemet testepitesbe, de termeszetesen elkezdhetsz barmi sportot, amihez kedved van.


Dieta? Mondom, gyerek vagy, fejlodesben. Csinalsz vmi buta dietat es ugy tonkrevagod a tested, hogy honapokig nem tud rendbejonni.


amugy guglizz ra a sasafitness-re o leir mindent reszletesen, erthetoen

2015. jún. 30. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
köszi:)
2015. júl. 4. 20:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!