Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » SOS! 18éves kb 170cm és 48...

Rika001 kérdése:

SOS! 18éves kb 170cm és 48 kiló egy hihetetlen gyors hízókúrára volna szükségem mit tegyek?

Figyelt kérdés
2015. júl. 2. 14:39
1 2
 11/14 anonim válasza:
Sportolj hetente tobbszor egyel sok edesseget meg hust kenyeret stb. En 13 evesen vagyok annyi mint te de sztem akkor sem annyira gaz mert ennel sokkal vekonyabbak is vannak.
2015. júl. 7. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:

Szia! A csipkebogyó roboráló hatású, tehát mind a teája, mind a lekvárja megindítja a hízást.

Kínai gyógyfüves könyvek a görögdinnye porrá tört magját ajánlják erre.

2015. júl. 7. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat igyekszem mindent megtenni mert oké hogyanok nálam vékonyabbak de nem érzem így jól magam. Első sorban magamnak szeretnék megfelelni . ( én 15évesen 55-60 kiló voltam ) imádtam azt a korszakom alig ettem koliba és még is jól néztem ki.) Ezt szeretném ismét .
2015. júl. 8. 08:12
 14/14 Berki Zsuzsa válasza:
Szia! Minden este lefekvés és fogmosás előtt egyél meg egy tábla bármilyen tejcsokit. Garantáltan felhízol.
2015. júl. 12. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!