Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » SOS! 18éves kb 170cm és 48...

Rika001 kérdése:

SOS! 18éves kb 170cm és 48 kiló egy hihetetlen gyors hízókúrára volna szükségem mit tegyek?

Figyelt kérdés
2015. júl. 2. 14:39
1 2
 1/14 anonim válasza:
Gyors hízó kúra nem létezik!!Ugyan úgy tönkre vágnad a tested mint egy gyors fogyó kurával.Nem derült ki hogy lány vagy fiú vagy!?Lanyoknal meg talán elmegy ez a súly....Próbálj egészségeset enni,napjában 6szor.Ne surgesd.Ha fiú vagy beszeld meg magaddal hogy ez egy hosszú folyamat lesz.
2015. júl. 2. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:

18 évesen szerintem ne parázz ezen, ha eszel normálisan és nincsenek panaszaid.

én 164 cm 46 kg vagyok igaz 26 éves.ugyh te súlyod sem gáz

2015. júl. 2. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:

Vigyázz, mert ha sikerül felhíznod, attól kezdve hízékonyabb leszel, már nem ehetsz meg akármit!

Módszerek:

Éhezz két-három napig, utána egyél rendesen. Fel fognak szaladni a kilók.

Naponta igyál meg legalább két liter tejet.

2015. júl. 2. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
lány vagyok , kapcsolatban vagyok több mint két éve és előtte jó alakom volt (alacsonyabb is voltam) De szeretném visszanyerni azt az alakomat ,ha valaki megnéz az utcán szinte hallom h csontváznak gondol .... már nagyon nehezen viselem
2015. júl. 2. 20:32
 5/14 anonim ***** válasza:
sos fogyatékos veszély
2015. júl. 2. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
Hogy benned mennyi intelligencia és mennyi értelem szorult ...neked valahol a parlamentbe lenne a helyed . Nem az ilyen otromba aberrált emberek véleményeire vagyok kíváncsi ,ha nem tetszik a kérdésem van több ezer kérdés az enyémen kívül olvass mást te világtalan csicska.
2015. júl. 3. 09:01
 7/14 anonim ***** válasza:
Egyél rendesen, mozogj rendesen, akkor visszanyerheted a régi formádat.
2015. júl. 3. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim válasza:

Nekem pl sokkal inkább bejönnek a csontik mint a kövérek

Ezen ne aggodj , ha nekiálsz hízni azt nehéz megállítani az optimálisnál, aztán meg fogyni szeretnél majd de azmeg nem megy

25f

2015. júl. 4. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 snapsz94 ***** válasza:
Szerintem egyél rendes ételeket, ne salátát, meg hasonló marhaságokat. A táplálkozási szakértőket kerüld messziről. vagyis, tej, kenyér, hús, tojás.
2015. júl. 5. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
az a baj ,hogy túlzottan sovány vagyok rendszeresen eszek napi 5x és nem salátákat .. kissé rendszertelenül de sportolok is és egyszerűen nem ragadnak a kilók. Voltam orvosnál (gyomortükrözés ) és hasonló vizsgálatokon egyhe savtúltengés van a gyomromba reflux de iszok rá salvus vizet és az kordában tartja . Egy hosszú kórházi bennfekvés óta több mint 2 éve nem jön rám semmi ha egy két kiló fel is szalad egyből a duplája távozik...
2015. júl. 6. 09:37
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!