Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Házi praktika "székrekedésre"?...

Házi praktika "székrekedésre"? Vagy inkább a hashajtásra?

Figyelt kérdés
Nem rég volt mellkasműtétem, és lényegében székrekedésem van. Műtét óta 1 hét múlt el a műtét óta és lényegében 1* volt ingerem de nem tudtam, mert még friss volt a seb és nagyon fájt. Nimcs valami ötletetek amitől könnyebb lenne? Az se baj ha kicsit meghajt. Szilvát már ettem, bár aszaltot az is jó?

2015. júl. 4. 21:37
 1/6 anonim ***** válasza:
0%
Aszalt szilva 1-2 marék naponta. Kaukázusi kefir, savanyúkáposzta. Rengeteg folyadék kell (különösen ebben a melegben), hogy ne sűrűsödjön be a béltartalom.
2015. júl. 4. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
0%
Tej+kechup+olaj koktél 2-3 deci kipurgálja a belecskét!
2015. júl. 4. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
0%
szilvalekvár a legjobb :) magába egyél meg egy kis üveggel... de szerintem nyugodtan vehetnél már be hashajtót is, guttalax cseppet pl. 1 hét az már nagyon sok... nem ártana ha mindenképpen lenne már székleted
2015. júl. 4. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Olívaolaj. Legalább egy evőkanálnyit egyél meg belőle (pl. kenyérrel feltunkolva), szépen "megkeni" lent a dolgokat, sokkal könnyebben lehet utána kakilni (a gyerekeimnél is bevált módszer).

Az inger kiváltásához tudni kellene, téged személy szerint mi hajt meg, nálunk a hideg tej vált be (legalább fél lityót meg kell inni belőle).

2015. júl. 4. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Éhgyomorra feketekávé. Garatált.
2015. júl. 4. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Ez a baj, hogy ritkàn hajt meg bármi is. De az olajat kiprobalom, koszi.
2015. júl. 4. 21:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!