Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Székrekedés miatt? Többi lent

Székrekedés miatt? Többi lent

Figyelt kérdés

Sziasztok 16 éves fiú vagyok. Kb 1 hete érkeztem meg horvátországba nyaralni és azóta székrekedésem van. Még széklelési ingerem sincs.

Jelenleg épp diétázom tehát sok húst és zöldséget de kevés szénhidrátot meg cukrot eszem. Amikor otthon voltam még semmi probléma nem volt pedig akkor is ment a diéta... Amikor sikerül produkálni valamit a wc-n az bogyó alakú és kemény valamint egészen kicsit nyákos . Nem tudjátok mi lehet? Vagy mit csináljak?



2015. júl. 10. 08:38
 1/4 anonim ***** válasza:
Ha nem változtattál nagyon az étkezési szokásaidon, akkor valószínű, hogy pszichés a dolog, sokan nem tudnak idegen helyen kakilni.
2015. júl. 10. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Nincs nálatok glicerines kúp? Valószínüleg a végbélben rekedt meg a széklet.

Igyál sok folyadékot + hasmasszázs.

2015. júl. 10. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy valami enyhe hashajtó nem ártana, ha még sokáig kinn maradsz, hogy meginduljon az eleje, ami valószínűleg attól kemény és bogyós, hogy túl sokáig volt benn, és túl sok vizet szívott már belőle a bél vissza. Iszol elég vizet? Napi 2 liter legyen meg, és a zöldség mellé egyél sok rostos gyümölcsöt, pl. barackot, szilvát- akár éhgyomorra, egy kis tejeskávéval mondjuk.
2015. júl. 10. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Igyál meg fél liter jeges kávét vagy capuccinót. És ne csak feküdj, hanem mozogj, sétálj, labdázz a tengerben, stb. Be fog indulni meglásd !
2015. júl. 11. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!