Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Hogyan tudnék leállni a...

Hogyan tudnék leállni a falásrohamokról, és hogyan maradhatnék motivált a fogyáshoz, egészséges életmódhoz?

Figyelt kérdés
Vannak napok amikor felzabalnek mindent ( pedig nem koplalok) , tegnap is ettem csokit, ma karamellat (ilyenek mondjuk nem nagyon vannak nalunk, a karamellat is baratnom hozta) es az a gond hogy nem tudok leallni vele. Tehat elkezdem a napomat egeszsegesen ( pl reggeli:zabpehely gyumivel, ebed: csirkemell rizzsel, zoldseggel) aztan nap vegere az egeszet elrontom az edessegekkel. Raadasul harom hete nem volt edzesem, ebbol az utolso heten taborban voltam, tehat tui hiztam, es tegnap voltam vegre futni is , de egyszeruen mostanaban falasrohamok jonnek ram, nem tudom mit csinaljak ez ellen folyamatosan ehetnekem van.
2015. júl. 21. 19:49
 1/1 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy keveset eszel. Lehet, hogy a szénhidrát sok, attól vagy éhes. S lehet, hogy csak édesszájú vagy s nehezen tudsz ellenállni az édességnek, akkor is, ha meglennél nélküle, de előtted van... Az édesség trükkös, elkezded enni s nagyon könnyen eléri, hogy továbbira vágyj.
2015. júl. 21. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!