Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Szerintetek, ha én 175 cm...

Szerintetek, ha én 175 cm vagyok, akkor mennyinek kéne lennie az átlagos testsúlyomnak?

Figyelt kérdés
Egyébként 175 cm vagyok, és 92 kg, elszeretnék kezdeni fogyni, de nem tudom hogyan álljak neki, valami tipp?

2015. júl. 26. 00:58
 1/4 anonim ***** válasza:
En 174cm vagyok es 53kilo, de ki tudja, hogy fiu vagy lany vagy,milyen a csontozatod stb..
2015. júl. 26. 01:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

ferfiaknal: testmagassag minusz 100

noknel: testmagassag minusz 110


akar fiu vagy es akar lany, a 175cm-es magassaghoz igen csak sok a 92 kilo


-eloszor alakitsd at az etrendedet

-elj tudatosan es valamilyen rend szerint

-sportolj rendszeresen

2015. júl. 26. 06:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Én szintén 175 vagyok és alaposabb számolással 67-68 Kg lenne az egészségileg optimális testsúlyom.


Egészség/megjelenés szempontjából nem maga a testsúly számít hanem a testzsír százalékos aránya. Kortól és nemtől függ kinél mi az ideális.

[link]


A testzsírt lemérni szerintem mérőszalaggal a legegyszerűbb:

[link]

2015. júl. 26. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Igen, a testzsír számít, számot nem lehet mondani.


A párom pl. 176 centihez 63 kilóval néz ki jól. Amikor fiatalabb és izomtalanabb volt, 56 kilóval volt elégegedett, bár azt nem tudt megtartani. De ha igazán nagyon izmos lenne, lehetne 100 kiló is zsírfelesleg nélkül...

Sokat számít az izomtömeg, de még a háj eloszlása is. Aki csak hasra hízik eleinte, annál pár kiló plusz háj is rosszul néz ki.


175/92 bizonyára jelentősebb felesleget jelent, a kérdező tudna róla, ha nagyon kigyúrt lenne s örülne a súlynak...

2015. júl. 26. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!