Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Nem eszek rendesen?

Nem eszek rendesen?

Figyelt kérdés
14 éves vagyok. Előre leszögezném hogy nem érdekelnek azok a válaszok hogy fiatal vagyok! Nyár eleje óta diétázok de már azelőtt is figyeltem az étkezésemre. Rengetek zöldséget és gyümölcsöt eszek és mérsékelten tojást. Csak csirkemellet eszek és halat. Még barna rizst és durum tésztát szoktam enni.. Persze van amikor nem csak ezeket eszem. Például amikor azt eszem amit anya főz vagy leveseket de ezek nagyon ritkán fordulnak elő. Édességet egyáltalán nem eszek és a tejtermékekkel is csínyán bánok de szoktam enni. Anya azt mondja nem eszek rendesen. Igaz ez?

2015. aug. 3. 15:26
 1/6 anonim ***** válasza:
Ha ennyire be vagy gőzölve a táplálkozástól, soha sem leszel egészséges! Az egészséges ember mindig azt eszik amit megkíván, és akkor amikor megkívánja. És nem diétázik, mert azt kívánja ami jó neki!
2015. aug. 3. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Anyádnak nincs igaza, csak az ő számára szokatlan az ilyen táplálkozás, ami valószínűleg jóval egészségesebb, mint amit ő követ.

1:

Persze, nyilván azért van ennyi kövér, beteg ember, mert az ember azt kívánja, amire szüksége van. Ezek szerint a chips, a csoki, az energiaital is mind egészséges, hiszen azt kívánja az összes gyerek.

2015. aug. 3. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Az egészséges ember szervezete nem kívánja a csipset és társait, mert különbséget tud tenni táplálék és mesterséges anyag között. Ezért az ízfokozókkal teli élelmiszereket már tudat alatt kerüli.
2015. aug. 3. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Hogy hívják azt a betegséget, amitől az ember a chipset kívánja? Én például másfél éve csak egészséges ételeket eszem, mégis kívánnám a szemét kaját, csak nem engedek a kísértésnek. Milyen gyógyszerrel tudnám magam kikúrálni? De amíg nem voltak ilyenek, addig is sok kövér és beteg ember volt, mert liszt, tej már akkor is volt, mégsem kellett betegnek lenni ahhoz, hogy kenyeret egyen valaki, mindenki ette. Ennek az elméletnek semmilyen alapja nincs, és nem is igazolja a valóság.
2015. aug. 3. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
fontos tudni, hogy milyen a testalkatod, hány kiló vagy, milyen magas, fiú/lány. Nem szabad kihagyni az étrendedből semmit, mindenre szükség van, a csokira is. Nem úgy mint az amerikai mekis nők, hogy 6 BigMac után betermelsz még 5 csokit, hanem normális mértékekben
2015. aug. 30. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Egyáltalán nincs szükség mindenre, főleg nem csokira. Az egy dolog, hogy kis mértékben nem káros, vagy akár pozitív hatásai is lehetnek. Szükség semmiképp nincs rá, mivel semmi fontos tápanyag nincs benne, ami más, egészségesebb forrásból ne lenne pótolható.
2015. aug. 30. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!