Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Zöld teából hány pohárral...

Zöld teából hány pohárral igyak egy nap?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

10napja tettem le cigarettát is úgy döntöttem próbálok egészségesebben élni:) sok zöldség,gyümölcsöt fogyasztani :) mennyi zöld teát ihatok egy nap ami pont elegendő? tehát pohárszámra ma ittam 3mat:)köszi előre is ^^


2015. aug. 8. 15:37
 1/2 anonim ***** válasza:

Annyit, amennyi jólesik. A lényeg, hogy összesen egy nap minimum 2,5, de inkább 3 liter folyadékot fogyassz.

Attól meg nem leszel egészségesebb, ha sok zöldséget meg gyümit eszel, magában az semmit nem jelent. Sok fehérje, kevés szénhidrát, minimális cukor és zsír.

2015. aug. 8. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
uhh átlagban én 4liter vizet iszok :) mindennap csak szeretném beosztani hogy mondjuk egy liter zöldtea 3liter viz szal igy :)köszönöm szépen a válaszod
2015. aug. 8. 15:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!