Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Mik azok a vitaminok/ásványi...

Mik azok a vitaminok/ásványi anyagok amiket be kell vinni?

Figyelt kérdés
Sziasztok, 16 éves vagyok, és régebb óta edzem súlyos és saját testsúlyos edzést. Eddig semmilyen kiegészítőt nem használtam. De most látom az idejét, hogy vegyek egy alap multivitamint, és egy fehérjét. Az étkezésem többnyire rendben van. (Csak ritkán fordul elő a csalás. :D) edzéstervem is rendben van. Multivitaminra egy One-A-Day, esetleg Vitabolic vagy Vitamin complexet néztem, a biotecusatól. És Még az érdekelne, hogy később mivel kéne kiegészítenem (omega3 vagy egyéb)? Sokan szeretnek ezek a termékek mellé plusszba c-vitamint, D-vitamint, Omega3 halolajat, magnéziumot fogyasztani. Miért? Ez mind benne van a multiban akkor minek? (az omega kivételével.)
2015. aug. 11. 17:25
 1/2 anonim ***** válasza:

Alapvetően az egész ábécét kell fogyasztani, természetesen, nem betűleves formájában, hanem a táplálkozással. De látom, hogy te mind műanyagokon élsz. Akkor érdemes az összes mesterséges vitamint megvenni, ami a patikában található, már csak azért is, hogy ismerkedj a gyógyszerésszel - hamarosan úgyis szükséged leszvalódi gyógyszerekre is... :(

Nem értem, minek kell ezt a sok mesterséges sz@rt szedni: az ember eredetileg arra van kitalálva, hogy természetes táplálékot fogyasszon, és közben mozogjon, dolgozzon, sportoljon. Aki csak egy biomechanikus gépként tekint a testére, az előbb-utóbb úgy is végzi...:(

2015. aug. 18. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Vegyél Lenkei közepest, abban minden benne van, amire szükséged lehet.
2015. aug. 18. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!