Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Milyen az a boldog gyümölcs?

Milyen az a boldog gyümölcs?

Figyelt kérdés
A SIO reklámban volt hogy boldog zöldség és gyümölccsel.
2015. szept. 7. 21:59
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
A SIO-ban nemhogy boldog, hanem semmilyen gyümölcs sincs. Tetves reklámfogás, de látszik működik, mert te is elbizonytalanodtál és megkérdezted, hogy az milyen...
2015. szept. 7. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Bejött nekik.
2015. szept. 7. 22:04
 3/4 anonim ***** válasza:

Reklám, amiben mindenki akkorát hazudik, amekkorát nem szégyell... Amúgy tuti van a sió levekben valamilyen növény, persze nyilván nem a legszebb, válogatott gyümölcsből, lébe amúgyis tökmindegy, mennyire szép, csináltam én olyan hervasztó hullott almából szuper leveket... Nem olyanokat, mint a boltiak, persze, mert nekem gyümölcs volt benne, jóízű és permetszer nélküli.


Rengeteg éve nincs tévém, de sajna túl jól emlékszem a reklámokra... Amikor a fickó kipréseli a narancsot és beleönti a dobozba, nehogy a gyerek megtudja, hogy frissen préselt gyümölcslevet kap és nem siót (azt hiszem, pont sió volt)... Az ilyenektől leáll az agyam.

2015. szept. 8. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ezt én is mindig kérdezem, és jókat röhögök rajta. :D
2015. szept. 8. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!