Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Milyen ételek vannak amiket...

Milyen ételek vannak amiket diéta alatt lehet enni, alacsony a kalóriatartalma, de nem kell magamba tudszkolni?

Figyelt kérdés

Pl olyan gyumolcs aminek nagyon alacsony a kalóriatartalma? Mert a gyümölcsök finomak, szóval nem kín szenvedés őket fogyasztani

Természetesen a diéta mellett mozgok is, szóval nem most ne támadjanak meg azok, akik azt gondolják hogy olyan ételt várok ami csodát tesz.

Előre is köszönöm!:)



2015. aug. 5. 15:46
 1/2 anonim ***** válasza:

Málna és bogyós gyümölcsök.


Viszont emlősök vagyunk, mindennap eleve meg kell ennünk egy csomó kalóriát (lehetőleg megfelelő tápanyagbevitellel)... Úgyhogy nem tudom, mi baj a nagy kalóriatartalmú ételekkel. Én tojást, olajos magvat, sült zöldséget eszem, ennél jobb fogyási módszer nemigen akad számomra... Persze kinek mi fekszik.

S nekem nem kell magamba tuszkolni a fentieket, sőt igazából kevés étellel vagyok úgy... Inkább fordított problémám van e téren. Nem tudhatom, Te mit szeretsz a gyümölcsökön kívül (na, nekem azokat lenne nehéz nagy mennyiségben enni. kicsiben pedig pokoli éhes leszek tőlük. igaz, nagyban is. a málnától nem, az túlságosan szénhidrátszegény ahhoz, hogy úgy megbillentse az inzulinszintemet, hogy éhes legyek tőle).


Márpedig enned kell mást, mert a gyümölcsben pont alig van valami a szükséges tápanyagokból...

2015. aug. 5. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Milyen diétáról van szó? Kérlek, ezt ide írd le, hogy mások is lássák!
2015. aug. 6. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!