Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Ciki kérdés. Miért van az...

Ciki kérdés. Miért van az hogy egy héten egyszer megyek nagy wc-zni és akkor is csak minimálisat és keményet?

Figyelt kérdés
Fáj a hasam, puffadok, érzem hogy mennem kel, de egyszerüen semmi nem jön. Iszom a Guttalax cseppeket az meghozza a dolgot, de nem szedhetem örökké. Dokihoz nem merek menni mert félek béltükrözésre küld. Gyulladás van a szervezetemben de nem tudom hol, hullik a hajam, még rövidebb és kevesebb mint nyáron volt, és gyengék a fogaim is (törnek). Vissza se tudok emlékezni már arra mikor voltam utoljára nagywc-n.
2010. márc. 12. 19:58
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
0%
Ez a crumpus bactericus nevű betegség, nem kellvele orvoshoz menni, csak heti két Kalmopyrint bevenni és sok tökfőzeléket enni, akkor magától elmúlik.
2010. márc. 12. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

Ha így folytatod kórházba kerülsz. De ne menj el orvoshoz, ha neked ezek a tünetek nem okoznak problémát... Ha meg ennyire félsz az orvostól, akkor gondolj folyamatosan erre, hátha az idegrendszered is tönkremegy. Az agyadat meg nem használod már régóta..

Mennyi idős vagy? 10-11? Valószínüleg a felnőttkorod már nem éred meg, ha így folytatod.

2010. márc. 12. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:

Szedd össze a bátorságod,és menj el a dokihoz!

Elég rosszul hangzik,amit leírtál.Nem biztos a béltükrözés,bármi más is okozhatja a problémáidat.

2010. márc. 12. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Iszol eleget?
2010. márc. 12. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
ez a crumpus bactericus,meg tökfőzelék és Kalmopiryn dolog komoly?csak mert nekem is van ilyen jellegű pronlémám...
2010. márc. 12. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

Úristen. Én írtam az elsőt, és csak annyira komoly, mint a kérdés. Megpróbáltam gondolkodásra bírni vele a kérdezőt, de ha ez ennyire nem nyilvánvaló, akkor szájbarágom:

ORVOSHOZ KELL MENNI!

2010. márc. 12. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:

:) Kösz a választ. 21 éves vagyok. Nincs agyam? CSak azért mert ilyen problémám van?

Am. keveset iszok,és fél éve volt eltörve a lábam, vérszegény is vagyok.

2010. márc. 12. 20:19
 8/13 anonim ***** válasza:
Nem az a baj veled, hogy ilyen problémád van, hanem hogy itt kérdezősködsz, mert le akarod hitetni magaddal, hogy ezzel fogod megúszni a béltükrözést, és mi majd valami varázsigével megoldjuk, és nem kell orvoshoz menned. Nőj fel!
2010. márc. 12. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim válasza:
Szerintem adj magadnak egy hetet és próbáld meg az én tanácsomat! Minden reggel igyál megy egy pohár 100%-os rostos baracklevet. Reggelire natúr joghurtba keverj 2 evőkanál búzakorpát. Ezt csináld kúraszerűen egy hétig. Ha ettől sem lesz napi rendszerességgel székleted, akkor valóban orvoshoz kell fordulnod. A sok folyadék is elengedhetetlen a jó anyagcseréhez. Én a zöld teára esküszöm.
2010. márc. 12. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

"Nincs agyam? CSak azért mert ilyen problémám van? "


Miért? Elvileg felnőtt ember vagy. Ha szenvedsz, és egy ilyen oldalon vársz segítséget, ahelyett, hgoy egy hozzáértő emberhez ellátogatnál, már ne is haragudj, de ez tizenéves felfogás. Persze néhányuk egészségesen szeretne élni, és ők nem ölbetett kézzel várják, hogy majd elmúlik. Úgyhogy igen, felelőtlen vagy és nem gondolsz bele, hogy még rosszabb lesz. De végülis a te életed, csak akkor nem kéne megosztanod a nyilvánossággal, ha nem fogadod el a tanácsokat, alapból meg nem is mész el dokihoz...

2010. márc. 12. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!