Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Ennyi hús evés káros lehet?

Ennyi hús evés káros lehet?

Figyelt kérdés
Sziasztok ! 16 éves fiú vagyok ,3 hónapja elkezdtem napi szinten konditerembe járni meg futni, nincs rajtam felesleg , inkább erősödni szeretnék. Egy héten legalább 5 alakalommal ebédelek csirkemellet valamilyen salátával és kölessel . Szerintetek lehet bármi abból hogy naponta megeszem kb . 150g csirkemellet ?

2015. szept. 13. 14:18
 1/5 anonim válasza:
Nem
2015. szept. 13. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Egy héten 5 alkalom? Az baromi kevés.
2015. szept. 13. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 Szintiszoli123 ***** válasza:
Nem.
2015. szept. 13. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Ez szerinted sok hús? Hm.

(Mondom ezt sok év vegasággal a hátam mögött, ami ugyan régen volt, de azóta is max. havi egyszer eszem húst. Akkor mondjuk tipikusan fél kilót, mert pár dekával mégis mit érnék? :D De a hús az általad írt szolid szinten egészen normális táplálék, még ha én csak házi forrásból volnék is hajlandó igazán jónak tartani.)


150g csirke fehérjetartalma egészen kevés, s én igazán nem vagyok a túlzásba vitt fehérjebevitel mellett... Remélhetőleg jócskán eszel más fehérjeforrást is, mert szükséged van rá. De ha szinte csak húsból menne, azzal se lenne baj, csupán az extrém sok fehérjével, de ahhoz nagyon sok hús kell, előbb jön a felesleges, drága, értelmetlen, de még nem káros szint...

2015. szept. 13. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Káros hatás: az ideálisnál nagyobb súlyú leszel.

Ideális súly: amihez nem kell külön "ráenni", hogy maradjon.

2015. szept. 14. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!