Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Testet szeretnék építeni és...

Swagie Joker kérdése:

Testet szeretnék építeni és nem tudom mit szedjek? Továbbiak lent

Figyelt kérdés
Most leszek 17 testet szeretnék építeni mit szehetek mellé?Étrend?Ezen kívül protein,gainer vagy olyasmi ami kevésbé káros?

2015. szept. 15. 12:08
 1/3 A kérdező kommentje:
73kg 178centi
2015. szept. 15. 12:09
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Ha jó az étrended, felesleges szedni mellé bármit is, főleg az elején. A kezdők mindig olyan lelkesen e téren, pedig ezek nem csodaszerek, rendes étellel és edzéssel kb. ugyanúgy fejlődnek. A fehérje is inkább kényelem, olykor az ár miatt szokott bejönni, azoknál, akiknek nehéz ételből fedezni a fehérjét (pedig az azért nem olyan nehéz, szerény véleményem szerint. főleg, ha rendesen számoljuk az igényt, nem beleszámítva a hájat, nem a legmagasabb szorzót használva, amiről csak olvastunk, felfelé kerekítve s a zöldséget nem tekintve, bár ez utóbbi még nem gond).

Később jól jöhet ez-az (a testépítésben tuti segítenek, én nem értek hozzá), de a lelkes kezdők tényleg túlértékelik a kiegészítőket, amikor az elején főleg nem fontosak, ha jó az étrend. De ezt már írtam.


Az étrend le van írva kismillió helyen, testépítő oldalakon, ésatöbbi.

2015. szept. 15. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 Szintiszoli123 ***** válasza:
#1 jól írja.
2015. szept. 16. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!