Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Milyen étrendet használjak?...

Milyen étrendet használjak? Továbbiak lent.

Figyelt kérdés
Egész nap iskolában vagyok fél 3-kor jövök haza. Iskolában nem eszek és nem iszok.Milyen étrendet kéne használnom mikor hazajövök?És milyen sportot űzzek ahoz hogy lefogyjak?85kg vagyok legalább 68 kg-ra le szeretnék fogyni.Tudom sok idő de mégis mit ajánlotok?
2014. dec. 2. 18:58
 1/1 anonim ***** válasza:

Először is reggelizz. Miért nem eszel a suliban??? Hallottam itt olyat aki azért nem evett, mert fogszabályzója volt és nem tudott fogat mosni, ha neked is hasonló a gondod igyál light ivójoghurtot, normál joghurtot. Vihetsz be előre felszeletelt gyümölcsöt vagy kevés szőlőcukor pasztillát végső esetben. Inni is jó lenne valamit.

Otthon sok husi (főtt, sült, a rántott és a mócsingos kerülendő), kevés krumpli és rizs. Gyümölcsöt lehetőleg csak kora délutánig(banánt egyáltalán ne). Zöldséget szinte bármennyit ehetsz. Főzelékekkel a rántás lehet gond, mert az lisztes.

A fogyáshoz elsősorban ún. aerob mozgás kellene, vagyis futás, úszás, aerobic. Utána egyél, főleg husit, és egy kis gyümölcs ilyenkor megengedett, sőt fontos a szervezetednek.

2014. dec. 9. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!