Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Miért ment el abszolút az...

Miért ment el abszolút az étvágyam 2 napja?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Szóval múlt héten egy szamárköhögéses betegségen mentem keresztül, ami nemjó mert régebben is pont így kezdődött a tüdőgyulladásom, amit nem ismertek fel. Antibiotikumot kaptam, amit 7 napig szedtem. Ezt a gyógyszert nyári szünet elején kb. 3 hétig szedtem, ugyanis a térdemre ráment egy vírus, amit ugyanezzel kezeltek. Akkor nemlett tőle semmi bajom, viszont vasárnap óta nembírok az ételre nézni, hányingerrel kelek fel. A bajom rendesen megvan, és 14 évesen az a minimum, hogy még szűz vagyok. Nemvolt valakinek hasonló problémája? Előre is köszönöm.
2015. szept. 30. 00:13
 1/1 anonim válasza:
hu, Te szegeny! remelem, hamarosan jobban leszel! mivel nem ertek ezekhez a dolgokhoz, es latatlanban egy orvos sem tudna diagnozist adni Neked..., csak annyit kommentelnek, h vannak ezek a probiotikuomok, amelyeket antibiotikumok utan szoktan szedni a paciensek, olyanrol szerintem erdeklodhetnel orvosnal/gyogyszeresznel... nekem volt, hogy hasmenesre semmi mast nem javasolt az orvosom, csak egy ilyen termeket (mar ketfelet is szedtem, a masikat egy egy hetes antibiotikumos kezelest kovetoen)... viszonjt sztem ha nem javul az allapotod, menj vissza a dokihoz mindenkepp, napokon belul! talan csak a sok gyogyszer viselt meg es boritotta fel a hormonmukodesed/anyagcsered/akarmit, ami befolyasolhatja az etvagyad... (nem ertek hozza), es visszaall minden hamarosan! probalj azert eszegetni, mert elgyengulsz, es pihenj sokat!
2015. okt. 4. 01:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!