Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Dagadt vagyok de mégsem, hogy...

Dagadt vagyok de mégsem, hogy van ez?

Figyelt kérdés
186cm magam vagyok, és 117 kiló.Van egy kis hasam (tényleg nem nagy, elég kicsi kidomborodás), de hogy hogy nem látszik meg?Kérdezte barátom hogy "Hány kiló vagy? Mondtam neki "117".Azt mondta "Pedig nem látszik."Én örülök hogy nem látszik.De a testalkat miatt talán?Egy ici pici tokám sincsen, másnak aki ugyan ilyen magas, kevesebb kiló (85 körül) akkora tokája van, meg hasa...Örülnék a normális válaszoknak.
2015. okt. 10. 17:20
 1/2 anonim ***** válasza:

Márpedig ennyi súly még sok izommal is túlsúlyt szokott jelenteni, aminek látszania kell... Különleges ember lehetsz, nagy sűrűséggel :)

A toka hiánya még egy dolog, nem hízol oda és kész. De nem hízni hasra... Az érdekes.

Mondjál azért még infókat, érdekel, mennyire vagy izmos.

A mérleg tuti jó?

2015. okt. 10. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
A mérleg jó.Hát, nem tudom mennyire vagyok izmos.De a középsuliban pl súlylökésben felül múlom a két évvel idősebbeket is.Múltkor a barátommal súlyzóztam :D (kb 60-70kg)
2015. okt. 11. 09:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!