Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » A többség ugyanúgy kajál...

A többség ugyanúgy kajál körülbelül, a többség mégsem dagadt, hogy van ez?

Figyelt kérdés

mármint értem én, hogy minden káros, de azért szerintem a többség (nálunk a cégnél látva), reggelizik valamit, ebédre eszik valami húst valami krumplival vagy rizzsel, esetleg egy sütit, vacsizik, amit vacsizik és normál testalkat és mondjuk 20 emberből 1 kövér meg 3-on van felesleg, de nálam továbbra sem túlsúlyos egy lány, aki 70-75 kiló és nem túl magas.

Szóval, akkor, hogy van az, hogy aztán meg a kövérek meg vagy így esznek, ahogy a többiek és aztán lassan 200 kilósak lesznek, vagy mindenfélével trükköznek egész életükbe, hogy kevesebbet egyenek, ezt sem, azt sem és akkor talán csak száz kilósak lesznek (férfiaknál mondjuk).


2013. jún. 28. 11:13
 1/4 anonim ***** válasza:

Ez megtévesztő is lehet, mert én pl. az irodában jóval többet eszem mint utána itthon, szóval a munkatársaim hihetik azt, hogy az egész napot végigzabálom mégis vékony vagyok.

Ezen egyébként én is gondolkodtam már, megnézném, hogy az igazán kövérek mégis mit esznek egy átlagos napon.

2013. jún. 28. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Genetika is közbeszól.

Egyik barátnőm alig eszik valamit, az is egészséges általában, mégis 100 kg felett van-egy hónapig vele éltem, egy lakásban, alig evett és mégis hízott.



Elsőnek: másik barátnőm keményen túlsúlyos, ő viszont tehet is róla, sokszor töltöttünk együtt napokat, így láttam mit eszik.

Pl. reggelire tejes ital, melegszendviccsel, édes kész kenyérből és zsíros sajttal, zöldség semmi.

Nasi: cukormentes csokis valami, egy zacskóval-tipikus átverős szrság

ebéd: pizza vagy nutellás palacsinta

nasi, édes italok, víz nem

vacsora: csipsz, valamikor több zacskóval

diétás túró rudi-ez is hülyeség


És ez egy nap étrendje. Sajnos. :(

2013. jún. 28. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Milyen mintavétel alapján tűnik úgy, hogy a többség nem dagadt?


Csakmert a lakosság több mint 50%-a elhízott. Tehát..


Az elhízás pedig idő függvénye is.. betegség, idő kell hozzá hogy kialakuljon és fokozódjon.

2013. jún. 28. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Attól függ, hogy hova hízik. Sokan pálcikák, de a hasüregükben, az izmaik helyén zsír van. Ilyenkor úgy tűnik, hogy egyáltalán nincs felesleg rajtuk, de mondjuk egy testzsír% mérésnél kibukik a dolog.


Egyébként nem mindegy, hogy ki mit eszik, és az is lehet, hogy valaki csak csipeget társaságban, otthon meg bezabál, a másik pedig fordítva, otthon nem eszik már semmit.


Ja, és persze alkati kérdés is (de a hasüregi elhízás akkor is áll!).

2013. jún. 28. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!