Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Testépítő étrenddel kapcsolato...

Testépítő étrenddel kapcsolatos tanács?

Figyelt kérdés

Sziasztok ! 16 éves vagyok és már 4 hónapja rendszeresen járok konditerembe . Nem azért eddzek hogy a lányoknak tettszek ! Csakis önbizalomnövelő jelleggel . Szóval , van egy pontosan beosztott edzéstervem és étrendem . A szénhidrát bevitelt teljes kiőrlésű kenyérrel és rizzsel fedezem (190 g ch) . A fehérjét csirkemellből (napi 400-500g)

A zsírokat pedig mogyoróból és kesudióból. A kérdésem az , hogy ha így étkezem , ennyi fehérje már egészségtelennek számít? Sokat kardiózom mellette mivel nem felfújt akarok lenni hanem inkább fitt . Szoktam enni még fehérjeszeleteket (Goprotein 80g) és sok túrót . Kérlek normális válaszokat adjatok ! :)



2015. okt. 11. 14:47
 1/2 anonim válasza:

Először, amit igazán tudnod kell, hogy hány kg testsúllyal rendelkezel.


Másodszor azt is tudnod kell, hogy naponta fehérje bevitelnek testsúly kg 2g szükséges.


Harmadszor azzal is tisztában kell lenned, hogy naponta a szénhidrát bevitelnek testsúly kg 4-5g szükséges ahhoz, hogy fejlődni tudjál.

2015. okt. 11. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Valószínűleg a csirke is elég fehérjének, de van a gabonában, az olajos magban és még fehérjeszeletet és sok túrót eszel? Túlzás. Nem tudom, egészségtelen-e, hisz azt sem tudom, mekkora vagy és mennyit eszel, de feleslegesen sok.
2015. okt. 11. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!