Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Csak fogyok és fogyok, mitől?

Csak fogyok és fogyok, mitől?

Figyelt kérdés
Fiú vagyok, 17 éves, 177 cm és 55 kg. Fél évvel ezelőtt a sulis mérésen még 59 kg-t mértek... Látszik, hogy vékony vagyok, de nem "csont és bőr". Két hete elkezdtem rendszeresen futni is, minden másnap, átlagosan 8 km-t 40 perc alatt. Sokat eszem, vagyis, vannak napok, amikor annyit nem, de szerintem, amennyit eszem, elfogadható lenne. Mit kéne tennem? A futásról nem szeretnék lemondani, mert amellett, hogy edzésben tart, kikapcsolódom is...
2015. jún. 7. 12:46
 1/5 A kérdező kommentje:
Hozzáteszem, hogy sohasem értem el a koromban ajánlott testtömeget, mindig alatta voltam, csak érdekelne a miértje...
2015. jún. 7. 12:49
 2/5 anonim ***** válasza:

nem kell lemondanod a futásról

össze kellene állítanod egy étrendet (amiben van sok fehérje, szénhidrát, gyümölcs, zöldség)

és jó ötlet lenne, ha eljárnál edzőterembe súlyzózni. Nekem is egyik ismerősöm is vékony, és ő is eljár edzeni, és rengeteget eszik, és a súlya is szépen elkezdett emelkedni, meg sokkal jobban is néz ki :)

2015. jún. 7. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
A futással csak leégeted magadról a zsírt meg az izmokat is. Vegyítsd inkább gyúrással, és akkor izmosodni is fogsz.
2015. jún. 7. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Köszi szépen!

Ha mondjuk, minden nap - kezdetnek - 20 szabályos fekvőtámaszt és 40 felülést csinálok, és minden másnap futom a megszokott távot, várható eredmény és ha igen, mennyi idő alatt? Azért, ilyen kis számokkal csinálom, mert előtte nem igazán "gyúrtam", és most sem testépítő szeretnék lenni, csak valami mégis jó lenne, ha lenne.

2015. jún. 7. 14:01
 5/5 anonim ***** válasza:
Utolsó, igazad van abban, hogy gyúrnia kell, meg, hogy a futással leéget magáról valamennyi zsírt, de a futástól az izmokat nem égeti le, hanem inkább csak izmosodik. Vagyis a futástól atlétikus alkata lesz. Vékony de izmos.
2015. jún. 11. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!