Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Valaki tud segíteni? 173,5...

Valaki tud segíteni? 173,5 centi vagyok.74kg. úgy érzem kicsit dagadt vagyok. Valaki segítsen hogyan tudnék lefogyni!

Figyelt kérdés

2015. okt. 31. 11:13
 1/5 anonim ***** válasza:
Most lehet, hogy lepontoznak, de egyszerű. Többet kell mozogni, emellett kevesebbet kell enni, persze ésszerű, egészséges határok között. Ha az energiafelhasználás hosszabb távon nagyobb, mint a bevitel, bekövetkezik a fogyás.
2015. okt. 31. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
sportolok, de emellett többet hízok
2015. okt. 31. 14:38
 3/5 anonim ***** válasza:

Ez nem túl vészes túlsúly. De még most kell megállítani, nem pedig amikor 20-30 kiló fölösleged van már!

Kevés kenyeret, édességet, fogyasztani. Legyen az étrended gyümölcsökben, tejtermékben, gazdagabb. Fuss mindennap egy félórácskát. Járj kerékpárral, illetve gyalog. Este 6 óra után már ne egyél semmit!

De ezeket minden második hasonló dologgal foglalkozó internet oldalon is megtalálod!

Jó fogyást!

2015. okt. 31. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

A 6 óra utáni nem evéses butaságra ne hallgass, ezt ma már a legtöbben tudják, hogy alapesetben értelmetlen (egyeseknél jó lehet, ahogy a 6 óra előtt nem evés is, sokfélék vagyunk, ki mivel érzi magát jól kalóriadeficitben).

Az inzulinnövelő tejtermékek és gyümölcsök evését nem kell erőltetni, de azt nem mondom, hogy ne edd őket, persze. Nagy általánosságban jó a szénhidrátcsökkentés, de ez sem áll mindenkire. Tapasztald ki, mivel érzed magad jól s hogyan tudsz élvezetesen, jóllakottan fogyni, ha lehet s ha neked ez fontos (én nem tudok máshogy, éhesen eszem, ez alap).

Az életmódváltás a legjobb.

2015. okt. 31. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!:)
2015. okt. 31. 18:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!