Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Szerintetek ez eleg kaloria...

Szerintetek ez eleg kaloria gy npra? Nem vegzek fizikai munkat, se nem tornazok!

Figyelt kérdés
2 kakos csiga, 1 szelet natur csirkemell, hasabbal es kaposztasalataval, 1 magnum jegkrem, 2 zsemles szendvics pick szalamival, 2 kinder pengui, 2 turorudi es egy mcdonaldsos hamburger. +2 liter cukros udito
2015. nov. 17. 18:43
 1/5 anonim ***** válasza:

Nekem sok lenne. Mennyi napi kalóriát szeretnél bevinni?

Nem mindegy az sem, hogy 50 vagy 150 kg vagy, nagyon sok az édessêg :-\

2015. nov. 17. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Kár, hogy sok benne a szemét. Hízókúrán vagy?
2015. nov. 17. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Ez nem kevés, viszont igen rossz. Cukor, összetett cukor halmokban, egy kevés egyébbel.
2015. nov. 17. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Nem vagyok hizokuran! Orvosok szerint nem kene! 176cm vagyok es 62kg. 14 eves lany. De en sovanynak erzem magam. Pedig utobbi egy evben 5kgmot hiztam! De meg mindig! Es felek hogy lefogyok!
2015. nov. 17. 22:35
 5/5 anonim ***** válasza:
Attól még ehetnél rendes ételeket... De ha nem vagy igencsak izmos, akkor nem vagy vékony, persze ez ízlés dolga is, testképzavar pedig ilyen irányban is megvalósulhat (de nem mondom, hogy az van neked, látatlanban s ekkora súllyal. bizonyára a kerekebb formák tetszenek neked, ami egy szintig oké, csak ne akarj egyre kövérebb lenni, mert a világban van egy ilyen divat is, brrr).
2015. nov. 17. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!