Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » 1 hét alatt felszedtem 1...

Arimyevery kérdése:

1 hét alatt felszedtem 1 kilót?! Ez hogy lehet?

Figyelt kérdés

Hétfőn még 40,3 kiló voltam ma (csütörtök) pedig már 41?!! Ez hogy lehet? Egyáltalán nem ettem semmi hizlalót,bio étterembe eszk mindennap és napi 3 étkezés igy: Reggel:műzli (bio)

Ebéd: Bio étterem,csak és kizárolag természetes eredetű és vegán kaja

Vacsi:gyümölcs turmix

Emellett sportolok,tornázok,futok

Nem szeretnék több kilót felszedni!!!!!



2015. nov. 26. 14:36
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
100%

Ezt már előtte is leírták, hogy ez bőven benne van a testsúly normális ingadozásában.

Amivel kiegészíteném, az az, hogy attól, hogy valami bio meg vegán, az nem azt jelenti, hogy nem lehet tőle hízni. Ilyen szempontból a "bio vagy nem bio" és "vegán vagy nem vegán" kérdés teljesen irreleváns. Ami számít az a kalória. A leírás alapján szénhidrátdús kajákat eszel, az ebédedről pedig semmit nem tudunk. Tehát hosszú távon akár hízhatsz is vele, de ez attól függ, hogy miből mennyit eszel és mennyit mozogsz. 40 kg-mal szerintem nem igazán kéne ráparázni a testsúlyodra, ez tényleg egy gyerekhez illik, esetleg egy nagyon alacsony, 150-155 cm körüli lánynak.

Tehát ha jól érzed így magad, kielégítőnek érzed ezt a kaját (bár nekem kicsit fehérjeszegénynek tűnik), akkor egyél így. Mérd magad hetente, mindig reggel, ébredés után. Ha több mérés alapján is nő a súlyod, akkor hízol. De 1-2 kg-on tök felesleges aggódni. Ha tornázol, akkor pedig jót is tehet, ha jön fel kicsi, mert ha izomban jön, az csak jót tesz az alakodnak.

2015. nov. 26. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 Szintiszoli123 ***** válasza:

Offolok, mert előttem már mindent leírtak.

Anorexiás vagy (ez nem testi betegség, hanem pszichés. A testi jelek csak következmények) és nagyon keveset tudsz az emberi test működéséről. Ez így együtt gyilkos kombináció. Mindkét problémát orvosold: Doki + Google.

2015. nov. 27. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim válasza:
ezzel az étrenddel elég gyorsan taccsravágod magad. Grat.
2015. nov. 27. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!