Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » 1 hét alatt felszedtem 1...

Arimyevery kérdése:

1 hét alatt felszedtem 1 kilót?! Ez hogy lehet?

Figyelt kérdés

Hétfőn még 40,3 kiló voltam ma (csütörtök) pedig már 41?!! Ez hogy lehet? Egyáltalán nem ettem semmi hizlalót,bio étterembe eszk mindennap és napi 3 étkezés igy: Reggel:műzli (bio)

Ebéd: Bio étterem,csak és kizárolag természetes eredetű és vegán kaja

Vacsi:gyümölcs turmix

Emellett sportolok,tornázok,futok

Nem szeretnék több kilót felszedni!!!!!



2015. nov. 26. 14:36
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Elöfordulhat, h több vizet ittal, ill. az izomnak is van sulya, ha pl. növekedett az izommennyiseg a sport miatt.
2015. nov. 26. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
0,7 kg eltérés még egy nap is lehet, attól is függ, hogy mikor mérted magad, ugyanabban az időben, mint előtte, ettél és ittál-e aznap, stb. Nem kell állandóan méregetni magunkat.
2015. nov. 26. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Bocsi az offért, de én nem a hízástól félnék a helyedben, hanem a helyesírásodtól.
2015. nov. 26. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
700 g-ról beszélünk! Ez bőven belefér a béltartalom és a test víztartalom ingadozásába. Egy felnőtt ember pl. az esti súlyához képest jellemzően 200-400 g-mal könnyebb, mikor reggel felkel - ha nem volt éjjel wc-n. Ennyi párát lélegzünk ki alvás közben.
2015. nov. 26. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Dikk, itt egy anorexiás. Nyugi, én is sokáig szenvedtem ebben a betegségben. Nagyon sz*r időszak volt; azt javaslom, minél hamarabb próbálj meg kimászni belőle, ha utána nem akarsz folytonos vércukorszint-leesésekkel küzdeni.
2015. nov. 26. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

Egy óra alatt simán felmegy a súlyom ennyit :D

S volt, hogy 2 nap alatt lement 2 kilót... Azt gondoltad, a testsúly kizárólag a zsírmennyiség miatt változik? :D

Az ingadozás, főleg a rövid időn belül nagy többnyire víz és salakanyag...

2015. nov. 26. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
*főleg rövid időn belül
2015. nov. 26. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Ha gyerek vagy a 40 kilóddal, akkor még növekedsz. Ha felnőtt vagy 40 kilóval, akkor pedig SOS keress fel egy orvost, mielőtt belehalsz az anorexiába. Tanulmányozd a BMI nevezetű indexet - google! - és ha a kritikus szint alatt vagy, akkor SOS orvos, mert életveszélyben vagy.
2015. nov. 26. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

És a baba súlya?

Őt elfelejtetted? :-)

2015. nov. 26. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Örülök ha 1 év alatt fel tudok ennyit szedni.
2015. nov. 26. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!