Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Falásroham ellen mit tehetek?

Falásroham ellen mit tehetek?

Figyelt kérdés
14 evesen nagyon lefogytam mert nagyon kover gyerek voltam. Kb 17 eves koromig tartottam egy normalis sulyt majd jott egy szornyu idoszak (gyaszoltam egy szerettemet es elhagyott az elso szerelmem) es elkezdtem hizni. 57 kilorol 67 re hiztam. Az elmult fel evben elkezdtem azt csinalni hogy egy nap max 1200 kcalt eszem es meg igy is csak 1 kilot fogytam. De neha ..mondjuk havonta 3-4 szer ramtor egy eros falasroham ( befalok 2000 kcalt ami meg normalisnak mondhato)ami utan annyira buntudatom van mert tudom hogy igy sosem fogok lefogyni.. Hogyan lehetne ujra egyensuly az eletemben amikor minden nap a kaloriakat szamolom es nem fogyok semmit? 19/L
2015. dec. 15. 15:58
 1/2 anonim ***** válasza:
sportolj valamit meg egyél olyan dolgokat a falásrohamkor amik nem hizlalnak
2015. dec. 18. 06:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Sport nélkül nagyon nehéz... Az sem mindegy, hogy mit eszel... Olvasd el ezt a könyvet! Tök ingyenes az ebook, meg a mobil verzió... :)

[link]

2016. jan. 13. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!