Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Megbízható e a hagyományos...

Megbízható e a hagyományos testtömegindex, ha nekem pluszba nagy a mellem?

Figyelt kérdés

Alapvetően normál éréket hozott ki de rosszul érzem magam a bőrömben.

168 cm, 65 kg vagyok 80D-s mellekkel. Mindenki azzal szórakozik körülöttem, hogy ne hisztizzek, nem vagyok dagi, csak nagy a mellem. De engem esküszöm kiakaszt a sok vékony kiscsaj míg én daginak érzem magam az L-es ruháimban mert Mesbe már nem fér bele.

Tisztában vagyok vele hányan támadtok majd, hogy ne hisztizzek más mennyire akarna melleket, ezért előre kérek mindenkit, hogy most ne ezzel gyertek.

Szóval a kérdés vajon fogynom kell vagy nem?

Köszi



2015. dec. 19. 19:37
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

10-es: Minden, hangsúlyozom minden alkathoz a nagy mellek illenek legjobban! Hatalmas őrültség lenne kisebbíttetni, csúnyák lennének.

25F

2015. dec. 23. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
Ez igazán kedves Tőled! :) Nyilván, ha egyszer alkalmam lenne rá, alaposan átgondolnám, lehet azért mondom ezt most ilyen könnyedén, mert egyenlőre ez nem opció. Tényleg gyakran okoz bosszúságot, kiskorom óta nagyon aktív életet élek. Versenyszerűen sportoltam anno és azóta is része az aktív mozgás az életemnek, hidd el, zavaró tud lenni. Meg mint említettem, a hasonalvás a legnagyobb mumus. Ettől függetlenül köszönöm, hiszek Neked abszolút és értem is amit mondasz, (bár lássuk be, mindenkinek más az etalon) csak néha bevágom a durcát e miatt, de amúgy nyugis alkat vagyok! Kellemes Karácsonyt!
2015. dec. 23. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:

Előző!

Amint írtad,nem fog vigasztalni amit írok,de legyél büszke a melleidre a nehézségek ellenére is!

Mert sokan irigykednek rád biztosan.Nagyon sok férfinak az álma vagy:)

Ettől függetlenül megértem a panaszaidat.

De pasi szemmel,nagy mell rajongóként tiltakozik az elmém a soraid olvasásakor :)

F40+

2015. dec. 23. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
A kis mell sokkal több bosszúságot okoz. Mondjuk kapásból, hogy nem szép, nem nőies. Lehet, hogy passzol rá a ruha, de nem szép, nincs miért nézni.
2015. dec. 23. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Okéoké, értek én mindenkit, mindezeket azért írtam, mert megértem a kérdezőt is. Nincs nekem komplexusom, a testképzavarhoz már erősen túlkoros vagyok, nincs gondom az alakommal, igazából sosem foglalkoztam vele, lévén alapon sokat mozgok, ezért sosem kellett ügyelnem erre, 60 kg fölött csak terhesen voltam. Biztos ez szintén alkat kérdése is, életemben nem diétáztam, a fogyókúráktól meg kiver a víz, nem értettem sohasem. Hangúlyozom, engem a mindennapokban tud néha erősen zavarni, de nem "dugdosom" és fóbiám sincs e miatt, az azért durva lenne, ettől függetlenül olykor aránytalannak tartom a tükörbe nézve. Ennyi, nem több, nem kevesebb. Meg közrejátszik biztosan a túlfejlett kritikai érzékem is, bár ezt csak magammal szemben gyakorlom :) Erre is írtam a kérdezőnek, hogy biztosan csinos és úgy jó ahogy van, nincs miért aggódnia.
2015. dec. 23. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!