Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Orvoshoz forduljak vagy egyéb...

Orvoshoz forduljak vagy egyéb gyógymódot válasszak?

Figyelt kérdés
Jó ideje fáj a gyomrom-hasam. Igazából nem tudom eldönteni mitöl lehet ételallergia vagy esetleg fejben vagy valami komolyabb. Sok dolgot kipróbáltam már. De max rövidtávú segítség volt. Bármi fajta hasznos tanács érdekelne. Esetleg tapasztalatok ez ügyben.

2015. dec. 29. 19:46
 1/7 anonim ***** válasza:

Mi sem vagyunk távgyógyászok... Annyi mindentől lehet ez, hogy még orvosoknak sem könnyű eldönteni vizsgálatokkal s kérdésekkel (már ha kérdezik az embert, nem ismerem az orvosokat, de ha jobbfajta, akkor célszerű. ha egészen rossz, akkor küldözget ideoda vagy félrediagnosztizál. de ha legalább vannak vizsgálati adatok, valamin el lehet indulni), nemhogy így.

Ha ételallergiára gyanakodsz, akkor kizárhatsz ételcsoportokat, hátha segít. De ugye erre nincs nagy alapod, te magad is sötétben tapogatózol...

2015. dec. 29. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

szia, gasztroenterológushoz kellene menned..

meg el kellene döntened a hasad vagy a gyomrod?

a nyelved nem feher?

nekem helicobacterem volt, későn vettem /vették eszre.

de a stressztöl is fajhat amugy,ezer dologtol..

2015. dec. 29. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Ameddig nem jutsz el dokihoz, szedjél Béres probiotikumot. Jó lenne ha pár hónapig egyfolytában szednéd.
2015. dec. 29. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 sajtfa válasza:
Eszedbe ne juson orvoshoz menni it mindent orvosolnak még a rákot is
2015. dec. 30. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Probiotikumokat próbáltam. Egy szűrővizsgálatra most megyek majd. De a tükrözéstől eléggé félek. Félek hogy nekem ez idegi alapon van. Mert vannak jobb pillanataim is.

Nyugtatókat is ajánlottak.

2015. dec. 30. 16:55
 6/7 anonim ***** válasza:
Ha tulajdonképpen (szinte tudat alatt vagy éppen csak a tudat érzékelési szintjén) te is sejted az okot, akkor ne hárítsd rá kívülállóra, hanem oldd meg önmagad.
2016. jan. 1. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Lehet benne igazság. Próbáltam már kiadni magamból a feszültséget. Igaz abbahagytam a sportot is amit gyerekkorom óta csináltam, azt gondolom ez is közre játszhat.
2016. jan. 1. 18:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!