Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » A natúr joghurtot mivel...

A natúr joghurtot mivel szoktátok enni?

Figyelt kérdés
Vizsgaidőszakban vagyok, így a könnyebb és gyors kaják mellett döntöttem, amik egészségesek is. Így most először állok rá a natúr joghurt evésére. Mivel szoktátok enni? Kennyérrel vagy kekszel vagy magában? Mennyire egészséges?

2016. jan. 6. 09:41
 1/4 anonim ***** válasza:
kenyér, keksz nem egészséges. Ahogy az sem ha csak natur joghurtot eszel. De ha már azt akarsz enni, akkor készíts gyümölcssalátát, és öntsd le vele..
2016. jan. 6. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Magában, lekvárral, gyümölccsel. Pl. málnával, ilyenkor a fagyasztott verzióval. Ha egy kicsit több időd van pohárkrémszerű dolognak is be lehet keverni, mascarponeval, csokireszelékkel, tejszínnel, stb.

Kenyérrel sose ettem, keksszel jó lehet, boltban is árulnak kekszdarabosat.

A gyári gyümölcsös cukros szörnyeknél egészségesebb, nyilván attól is függ mit teszel bele, pár zacskó vaníliás cukorral kevésbé lesz az, mint barackdarabokkal.

2016. jan. 6. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

1,5-2 banán villával pépesítve 400 Gr natúr joghurthoz. Meg egy tonna cukor ízlés szerint. :)


Mondjuk kalóriába nem feltétlenül jössz ki jól, esetleg édesítőszert megpróbálhatsz, de magas gyümölcstartalom, finom, természetes íz, meg ugye a joghurt minden pozitívumával mesterséges színezék és aromák nélkül :)

2016. jan. 6. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Kanállal...

De ma már nem eszem ilyesmit, régen is inkább a kefír tetszett, évi párszor.


A könnyű és gyors kaja nekem a tojás, zöldséggel :) De a zöldség ezer egyéb formája is.

Energia azért kell, úgyhogy érdemes enni is valamit, a joghurt az közel semmi.

2016. jan. 6. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!