Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Reggeli WC könnyebben?

Reggeli WC könnyebben?

Figyelt kérdés

A következő lenne a gondom: régebben elég volt ha beleszagoltam a kávémba, ma ha egy bögrével megiszok se használ. Sok gyümölcsöt, zöldséget, müzlit eszek. Mivel tudnám elérni, hogy a hasam is felébredjen? :)


Köszönöm



2016. jan. 24. 08:21
 1/5 anonim ***** válasza:
Ébredéskor igyál meg egy nagy pohár langyos vizet. "Felébreszti" a szerveket.
2016. jan. 24. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Langyos víztől nem lesz hasmenésem?
2016. jan. 24. 09:42
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

"Ébredéskor igyál meg egy nagy pohár langyos vizet."

Én azt mondom, kettőt. És nem langyosat, hanem szoba hőmérsékletűt. Eleinte kicsit talán furcsa lesz, de hamar meg lehet szokni. Ez mellesleg nem csak a széklet szempontjából fontos, hanem az EGÉSZ tested működése szempontjából is.

2016. jan. 25. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Igen, a kettő az ajánlott igazából. De már egy is több semminél. Nekem sok a kettő, émelygek tőle.
2016. jan. 25. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

És miért olyan fontos az a napi reggeli tojás, hogy ettől depresszióba kell esni és kiírni a gyk-n?

Mert leginkább arra jó, hogyha késésben vagyunk, akkor útközben a melóba betojjunk.

2016. jan. 25. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!