Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Miért fogyok? Lehet betegség...

Miért fogyok? Lehet betegség miatt? Ha igen akkor miféle? Vagy mi befolyásolhatja ezt?

Figyelt kérdés
Ma megmértem magam,61,2 kiló vagyok,ami hozzám képest kevés,nem sportolok,és eszem amennyit csak bírok,de egy ideje,már hányingerem van a sok kajától,de sokszor unalomból eszem,mégis észrevettem h fogyok,64 az alapsúlyom.Mitől lehet ???
2010. márc. 28. 21:01
 1/6 anonim ***** válasza:
Ha fiatal vagy, a pajzsmirigyedre gondolnék első körben. Idősebbeknél daganat is szóba jón. Ezek talán a leggyakoribbak, de millió oka lehet, azt javaslom, keresd meg a háziorvost.
2010. márc. 28. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Jó a pajzsmirigy működésed? A sok kajálás mellett sokat is iszol, esetleg? Mármint vizet?
2010. márc. 28. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Ha sokat iszol, akkor nézesd meg a cukrodat! Az is szokott gyors fogyást okozni.
2010. márc. 28. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Hát sokat iszom és gyakran vagyok szomjas,holnap reggel megnézem,bátyám is cukros,remélem én nem vagyok az.Köszönöm a vlaszokat :)
2010. márc. 28. 21:57
 5/6 anonim ***** válasza:
na, megmérted a vércukrodat?
2010. márc. 30. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Megmértem de nem magas szerencsére.De akkor nemtudom mivan
2010. márc. 31. 16:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!