Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Mit tegyek ha a szüleim nem...

Mit tegyek ha a szüleim nem fogják fel hogy egészségtelen ez?

Figyelt kérdés

175 cm magas vagyok, és ehhez 53 kg!

Erre anyám azt mondja hogy ideális, pedig nagyon nem!

Eszek rendesen, de hiába.


2016. febr. 18. 20:39
 1/7 anonim ***** válasza:

13 évesen 55 kg voltam a 175 centimhez.

Felnőtt koromra lett ebből 63 kg.

És nem voltam se sovány, se kövér. Mármint kinézetre, mert nyilván változott az alakom.


Szóval nem mindegy, hány éves vagy.

És fiú, vagy lány?

2016. febr. 18. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
14 éves, fiú
2016. febr. 18. 20:48
 3/7 anonim ***** válasza:
Valami enyhe izomnövelő sportot végzel? Hogy néz ki a napi étrended? Lehet hogy nem is tudsz róla, hogy kimarad valami. Apukád milyen alkatú volt a te korodban, és milyen most? Mennyit alszol, mennyi ideig, milyen gyorsan nyúltál meg, és mikor?
2016. febr. 18. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
írok
2016. febr. 18. 20:53
 5/7 anonim ***** válasza:
Vannak ilyen gyerekek, még vékonyabbak is. Szerintem sem ideális, de nem feltétlenül egészségtelen. Kevés háj, kevés izom, esetleg a testalkat is bejátszhat. Ha működsz, jó életmódod van, rendesen eszel, akkor én se ijednék meg anyád helyében, az a helyzet.
2016. febr. 18. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Miért lenne egészségtelen?


178 voltam, és 50kg, lány létemre. Sokat ettem, sportoltam. Semmi bajom nem volt; csak alacsony volt a vérnyomásom.

Van, aki ilyen.

2016. márc. 16. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Nem tetszik akkor se, mert gyengébb vagyok mint egy 70 kg-os, meg küzdősportolok ahol kesztyűzéskor hátrány ez!
2016. márc. 16. 21:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!