Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Mit tanácsoltok arra az estre...

Mit tanácsoltok arra az estre ha hízni szeretnék?

Figyelt kérdés
sziasztok! 13 éves vagyok 165cm magas és 41kg! ez nagyon sovány! Pedig rengeteget eszem, többet mit családom és mégis ennyire vékony vagyok! Tudom h fontos h sportoljak de hát már úszom , rendszeresen görizek (rengeteget) és néha futok is! lécci segítsetek! valami tanács h hogyan kéne hízni! Néha tapasztalom hogy hízok 1 kicsit hasra de ez nm rendeződik elrajtam (pl a nyakmnál kilátszanak a csontok és a lábam is vékony de izmos!) LÉCCi (minden fiú undorodik tőlem mondván 1 csontkollekció vagyok!)
2010. márc. 31. 20:39
 1/7 anonim ***** válasza:
Én szívesen segítek:)Írd le mit eszel egy nap:)És utána már beszélhetünk;)
2010. márc. 31. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Nekem is volt ilyen problémám.

Az első és legfontosabb, hogy szedjél vitamint, az csinál étvágyat (multivitamin tabi).

Evés után egyél levest, mert az tágítja a gyomrot, tehát legközelebb többet bírsz majd enni, és így nem veszi el a leves az étvágyad...

Igyál SOK vizet.

Lefekvés előtt igyál meg egy jókis cukros banánturmixot tojássárgájával megspékelve. Igazi energiabomba...

Ha elmész a háziorvosodhoz és elmondod neki mi a gáz, akkor ő is tud segíteni, vagy beutalhat dietetikushoz, aki tud segíteni speciális étrendben, ha máshogy nem megy.

Én mondjuk fiatalabb voltam, amikor ilyen gondom volt (kb 10 éves), és akkor valami csokiízűnek mondott trutyit is kellett innom, meg volt banánosban is, de ezt az orvos javasolta, meg nagyon régen volt, nemtom már mi volt a neve (meg hogy létezik-e)

2010. ápr. 1. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

reggeli: nutellás kenyér, vagy gorfi

tízórai: szendvics vagy vmi édesség

ebéd: vmi meleg étel

uzsi: édesség és sok gyümölcs

vacsi: meleg szenyó vagy ilyesmik

és amikor csk tehetem eszek

2010. ápr. 1. 11:31
 4/7 anonim ***** válasza:

Ez nem jó, az édesség skszor elveszi az étvágyat. Ha án pl csokit eszem, akkor már nem is kívánom a normális kaját, pedig a csoki összességében nem túl sok kalória...

Az legenda, hogy az emberek az édességtől híznak, attól híznak, hogy azok a normál kaján felül zabálják az édességet, nem helyette és így túl sok energiát visznek be, ami utána zsír formájában raktározódik...

2010. ápr. 2. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
Jaj, ha én lennék 41 kg...
2010. ápr. 2. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Csipegess egész nap és meg is lesz az eredménye...:D
2010. ápr. 6. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Szerintem kérdezz meg valakit, aki már régóta fogyókúrázni akar...
2010. ápr. 6. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!