Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Étvágynövelőnek mit tanácsoltok?

Étvágynövelőnek mit tanácsoltok?

Figyelt kérdés
Nem nagyon eszem, napi pár falatot. De ez mellett iszom a kávét és néha energia italt. Béres cseppet is szedtem már. De egyszerűen nincs étvágyam. Mit csináljak ? És már szeretnék hizni picit.
2010. ápr. 20. 10:31
 1/6 anonim ***** válasza:
Óriás séta a levegőn az nem rossz. Én eszek utána, mint egy paci.
2010. ápr. 20. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 Réti bubuzér ***** válasza:
50%
Egy jó kövér joint is megteszi ;)
2010. ápr. 20. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
rosszul leszel,hogyha eszel? mert ha nem, hanem csak egyszerűen nem érzed,hogy ehetnéked van, akkor egyszerű: szoktasd hozzá magad, hogy mondjuk eszel 7:30-kor, 10-kor, délben, 15:00-kor , meg 6, fél 7 felé. egy idő után már kívánni fogod, mert hozzászokik a szervezeted, hogy olyankor eszel. ha ezekben az időpontokban még éhes nem vagy, akkor is tízóraira meg uzsonnára igyál meg egy pohár tejet, vagy kakaót, egyél néhány szem olajos magvat (bár te többet is ehetsz, hiszen hízni akarsz). rágcsálj a tévé előtt is, de ne csipszet, meg csokit (max. étcsokit), hanem olyat, ami azért egy fokkal még mindig jobb (pl. ropi, mert az nem olyan zsíros, főleg a tönkölyropi jó, vagy pattogatott kukorica, puffasztott köles, és társai, olajos magvak)sportolj is, mert az egészséges tömegnöveléshez éppúgy elengedhetetlen, mint a fogyáshoz. szerintem jobb lenne,ha az energiaitalról lemondanál,mert csak kimarja a gyomrod, nagyon egészségtelen (tele van cukorral), a kávé maradhat (napi max. 2 csésze), mert jó hatással van az anyagcserére, és ébren tart.
2010. ápr. 20. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Pangamin !
2010. ápr. 20. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Energia italról már lemondtam, a nap két kávéról viszont nem tudok. A nescafe 3in1 iszom. Nem vagyok rosszul ha nem eszek, hanem csak nem kivánom, nem érzem azt hogy éhes lennék, és enni akarok. napközben eszegetek csokit, de pl tegnap is reggel pár falatot ettem, és utána egésznap már semmit, hiába ott van előttem a kaja. probálok enni, de ez a nem kell érzés, már kiakaszt, és félek hogy bajom lesz belőle. köszi a tanácsodat :)
2010. ápr. 21. 09:05
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen :)
2010. ápr. 23. 07:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!