Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Miért kapok mindig hasmenést...

Miért kapok mindig hasmenést a húslevestől?

Figyelt kérdés
Mindegy milyen hús, csirke vagy marha, ugyanaz van.

2016. febr. 26. 14:28
 1/7 anonim ***** válasza:
lehet, az epéddel van gond. Fordulj orvoshoz, én nem vagyok az.
2016. febr. 26. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Van benne Vegeta vagy hasonló?
2016. febr. 28. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Soha nem teszünk bele Vegetát, csak friss zöldségeket, és a leves saját csirkéből, mangalicából vagy marhából készül. (Tanyasi hús).
2016. febr. 29. 08:42
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Biztos vagy benne, hogy a húsleves okozza a hasmenésedet? Úgy értem, hogy van olyan, hogy csak azt eszel egy étkezés során, semmi mást, és utána rövid időn belül hasmenésed lesz?

Ha így van, akkor tényleg epegond lehet, bár nem vagyok orvos. Ebben az esetben még az is érdekes lehet, hogy más zsíros ételek is okoznak-e nálad hasonló panaszokat (pl. sült oldalas, házi szalonna stb.)

2016. márc. 1. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Igen, mindig csak a húsleves. Szalonnát, kolbászt, zsíros húsokat rendszeresen fogyasztok nem okoz problémát.
2016. márc. 2. 17:56
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Most olvastam, hogy ha kevés az epéd, az inkább abban figyelhető meg, hogy zsírosabb, szürkés lesz a székleted, hasmenést nem említettek.

A húsleves (főleg ha házi csirkéből vagy egyéb húsból, belsőségekből, étolaj és adalékanyagok nélkül, sok zöldséggel készül) csodálatos gyógyító hatással rendelkezik. Nem tudom elképzelni, hogy valakinek is ártana. Még arra tudok tippelni, hogy nálad a húsleves hatására valamilyen káros anyagok, esetleg patogén bélbaktériumok ürülnek ki hasmenés formájában, tehát szerintem ez inkább gyógyulási folyamat, mint betegség jele.

2016. márc. 4. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
100%
Tudom,nem mostani a kérdés.Nálam is ez van,de nekem a levesben való zöldség okoz hasmenést,vagy gyakori székletet.Viszont ez nekem nem jár fájdalommal;nem fáj se a hasam,se gyomrom.
2018. febr. 8. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!